Wenecja (Treviso) z Wrocławia już w sprzedaży! Loty od 278 PLN w obie strony

Ruszyła sprzedaż biletów na wznowione połączenie Ryanaira z Wrocławia do Wenecji (lotnisko Treviso). Loty do Włoch odbywać się będą dwa razy w tygodniu (środy i niedziele) od 1 czerwca do 28 września. Ceny zaczynają się od 278 PLN, również podczas letnich wakacji.

Ze stolicy Dolnego Śląska do Italii polecimy Ryanairem, co oznacza, że możemy zabrać całkiem spory bagaż podręczny. Większa torba (plecak) 55 x 40 x 20 cm czyli całe 44 litry oraz mniejsza o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm (14 litrów). Razem 58 litrów – to tyle co jeden duży plecak. Bilety kupimy na stronie Ryanair.com. Nie potrzebujemy członkostwa w klubie zniżkowym – to cena dla każdego!

O ofercie poinformował nas SamolotemTaniej.pl.

Po zakupie biletów lotniczych warto poszukać taniego obiektu noclegowego, który znajdziemy korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Przykładowe połączenia w najniższych cenach (278 PLN):

28.12.15 - R3

28.12.15 - R6

28.12.15 - R9

Płatności w walucie obcej takiej jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski radzimy dokonywać za pomocą kart walutowych Fly4free dostępnych nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl . Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Relaks na Florydzie za 3234 PLN 🌤️👙⛱️ Loty z Warszawy i noclegi blisko Miami Beach
Miami z Warszawy 3234 PLN

Tanie zakupy i niezapomniane atrakcje – oto Floryda w pigułce

Wakacyjne loty na Maltę z Polski od 263 PLN (w obie strony) 🌤️😎
Malta z Polski 263 PLN

W wakacje na tej wyspie nie zabraknie wysokich temperatur i słońca

Lato na wypasie 🌤️😎 Urlop w hotelu z parkiem wodnym i all inclusive za 1735 PLN 👙🌊💦
All inclusive w Tunezji z 2 miast 1735 PLN

Postaw na tani odpoczynek w Tunezji na początku wakacji

Grecja bez tłumów, ale z pełnym wyżywieniem 🌤️⛱️ Tydzień na Korfu za jedyne 1399 PLN ☕🍽️
Grecja z Poznania 1399 PLN

Wczasy w Grecji wcale nie są drogie, jeśli dobrze poszukasz!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie polecam, przereklamowana destynacja. Serio, większą atrakcją będzie wyjazd do jakiejś większej galerii handlowej w Polsce, nie wiem może Silesia w Katowicach czy co.
jankoxik, 29 grudnia 2015, 0:14 | odpowiedz
raz mozna zerknac ,poczekam az ceny spadna do 100 w obie
Janush, 29 grudnia 2015, 0:19 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Warto zobaczyć Wenecję latem, ale dużo taniej wyjdzie lot za 39zł w jedną stronę do Mediolanu, a na miejscu Megabus do wenecji za 1E.
Paulina Rita Kluska, 29 grudnia 2015, 1:20 | odpowiedz
jankoxikNie polecam, przereklamowana destynacja. Serio, większą atrakcją będzie wyjazd do jakiejś większej galerii handlowej w Polsce, nie wiem może Silesia w Katowicach czy co.
To chyba byliśmy w innych Wenecjach.
jaro, 29 grudnia 2015, 8:12 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ceny póki co nie są promocyjne. Ale będą i to bardzo szybko
Rafał SZ, 29 grudnia 2015, 8:25 | odpowiedz
jaro
jankoxikNie polecam, przereklamowana destynacja. Serio, większą atrakcją będzie wyjazd do jakiejś większej galerii handlowej w Polsce, nie wiem może Silesia w Katowicach czy co.
To chyba byliśmy w innych Wenecjach.
Kolega pewnie był tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wenecja_%28wojew%C3%B3dztwo_kujawsko-pomorskie%29 ;)
Kusa, 29 grudnia 2015, 9:44 | odpowiedz
Póki co sie nie opłaca. Z Berlina można trafić po 10 euro w jedna. A polskibus do Berlina za 2 PLN albo tani blablacar.
Klaud, 29 grudnia 2015, 12:10 | odpowiedz
KlaudPóki co sie nie opłaca. Z Berlina można trafić po 10 euro w jedna. A polskibus do Berlina za 2 PLN albo tani blablacar.
Zapomniałeś dodać mały szczegół - musisz mieć gigantycznego farta żeby trafić na bilet do Wenecji po 10 euro w sezonie. Przeloty za 300 zł w 2 strony to i tak dobra okazja jeśli chodzi o taki kierunek w tym okresie.
jaro, 29 grudnia 2015, 14:42 | odpowiedz