Fly4free.pl

Tanie przeloty do południowej Portugalii. Algarve z Warszawy za 280 PLN. Auto za 31 PLN na dobę

Sześciodniowa wycieczka z Warszawy. Lecimy daleko na południe Portugalii. U nas koniec jesieni, w Faro wciąż ciepło i przyjemnie. Możecie niedrogo wypożyczyć auto i pozwiedzać wybrzeże Algarve. Loty z dwoma bagażami podręcznymi za 280 PLN. Dla wszystkich.

Lecimy Ryanairem, co oznacza, że możemy zabrać całkiem spory bagaż podręczny. Większa torba (plecak) 55 x 40 x 20 cm czyli całe 44 litry oraz mniejsza o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm (14 litrów). Razem 58 litrów – to tyle co jeden duży plecak. Bilety kupimy na stronie Ryanair.com. Nie potrzebujemy członkostwa w klubie zniżkowym – to cena dla każdego!

Naszą wycieczkę zaczynamy 2 grudnia przelotem z Warszawy (lotnisko w Modlinie) do Faro z przesiadką na podparyskim lotnisku w Beauvais. Do kraju wracamy 8 grudnia przesiadając się w belgijskim Charleroi. Bilety lotnicze kosztują tylko 280 PLN.

Przykładowe rezerwacje:

27.09.15 - R5

Warto wypożyczyć auto, którym szybko i wygodnie zwiedzimy południowe wybrzeże Portugalii. Czteroosobowy samochód na sześć dni to koszt 186 PLN. Jeśli lecicie we dwoje, każde z Was zapłaci za wynajem tylko 16 PLN za dobę!

27.09.15 - auto 1

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »