Tanie przeloty do Stambułu z Pragi, Lwowa i Berlina. Bilety od 325 PLN
Dobra cena na bezpośrednie przeloty z Pragi, Lwowa i Berlina do Stambułu. Bilety w dwie strony od 325 PLN. Lądujemy w azjatyckiej stronie miasta, na lotnisku Sabiha Gokcen.
Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Flypgs.com >> płacimy dowolną kartą płatniczą. Podróżujemy z bagażem rejestrowanym do 20 kg (bagaż nadawany do luku bagażowego). Dostępne terminy od października do marca 2015. Znaleziskiem podzielił się z nami na forum nowhere.
Przydatne linki:
- Tanie noclegi, kody zniżkowe znajdziecie na Hotel4Free.pl >>
- Tanie wypożyczenie auta znajdziecie na Auto4free.pl >>
- Jak z głową korzystać z Airbnb >>
Przykładowa rezerwacja:
Z Lwowa za 325 PLN:
Z Pragi za 333 PLN:
Z Berlina 371 PLN:
Hubert Olender Autor artykułu
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Hej, latł ktoś ostatnio liniami ukraińskimi? Czy to teraz bezpieczne?
Pozdrawiam.
Tak, lecialam tydzien temu, bylo ok.
też leciałam - lotniska są przecież funkcjonujace jako tereny międzynorodowe - było spokojnie i normalnie

