Fly4free.pl

Super! Tanie przejazdy do Ostrawy z Katowic i Krakowa za 2 PLN w jedną stronę!

2 PLN
Oferta nieaktualna
panorama ostrawy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pecold / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z promocji z okazji otwarcia połączeń autobusowych Leo Express. Już za 4 PLN (w dwie strony) możesz wybrać się na wycieczkę do czeskiej Ostrawy. Będzie szansa skosztować lokalnych potraw na Placu Tomasza Masaryka i zobaczyć panoramę miasta z wieży widokowej.

W podróż możesz wybrać się w czerwcu z Katowic lub Krakowa. W obie strony pojedziesz autobusami przewoźnika Leo Express. Dostępnych jest dużo biletów w atrakcyjnych cenach, w tym już od 4 PLN w obie strony (np. 1-3 czerwca) – jednak ich pula jest ograniczona.

Zarezerwuj przejazdy »

Hotel od 339 PLN/noc/2 osoby

W Ostrawie proponuję noclegi w hotelu Nikolas. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Na miejscu znajdziesz strefę relaksu i restaurację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast jeśli wolisz nieco lepsze zakwaterowanie, wybierz 4* hotel Clarion Congress. Na miejscu znajdziesz basen, strefę spa i komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »