Fly4free.pl

Mega! Cancun, Nowy Jork, Punta Cana, Sao Paulo i Toronto z Warszawy od 983 PLN. Wiele terminów

983 PLN
Maciej Czekajewski / Shutterstock
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Głównym powodem, dla którego odwiedzacie Fly4free.pl są tanie przeloty? Dobrze się składa, ponieważ mam dla was kilkanaście ofert z lotami za wielką wodę! Nowy Jork za 983 PLN, Toronto za niewiele ponad 1000 PLN, meksykański Cancun i słynna Dominikana w atrakcyjnych cenach. Na deser: loty do Brazylii za bardzo dobre 2076 PLN. Jesteście zainteresowani? No to do rezerwacji marsz 😉

W podróż do Brazylii, Dominikany, Kanady, Meksyku oraz Stanów Zjednoczonych udać się będziecie mogli w okresie pomiędzy wrześniem a majem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, na długie (14-dniowe) jak i na 7-dniowe pobyty – więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dla waszego ułatwienia wypisałem kilkanaście terminów z tanimi lotami, które znajdziecie poniżej.

Niezależnie od wybranego kierunku, wycieczkę zaczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W każdą ze stron podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: wrzesień 2021 – maj 2022
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotelod 451 PLN/2 osoby/noc

W Dominikanie polecam wam noclegi w fantastycznym 4* hotelu Four Points by Sheraton Puntacana Village. Na miejscu czekają na was nowocześnie urządzone pokoje, taras słoneczny oraz odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Cancun wybrałem dla was ofertę pobytu w 4* hotelu Krystal, który mieście się w tętniącej życiem dzielnicy Zona Hotelara.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

New York, New York – w mieście, które nigdy nie śpi, proponuję wam pobyt w 3* hotelu The Gatsby. Znajduje się on nieopodal Chinatown na Manhattanie, natomiast na słynną Wall Street dojdziecie w ok. 30 minut spokojnym spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co czeka na was na miejscu?

Jeżeli jesteście spragnieni leniwego wylegiwania się w promieniach słonecznych, to wybierzcie się do Dominikany oraz w okolice Cancun. W obu tych miejscach czekają na was szerokie, piaszczyste plaże, które w promieniach słonecznych mienią się na biało. Które miejsca do plażowania polecam? W Cancun rekomenduję wam miejsce w dzielnicy Zona Hotelara (piaszczyste tereny rozciągają się na całej długości wybrzeża, ponad 21 km!) – gwarantuję wam, że znajdziecie idealny zakątek dla siebie. Natomiast w Dominikanie zatrzymajcie się przy Bavaro, która przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w kraju.

Od leniwego urlopu wolicie aktywny wypoczynek? W takim razie wybierzcie się na eksplorację „miejskiej dżungli”, jaką jest Nowy Jork, Toronto czy Sao Paulo. Charakterystycznym spójnikiem tych miast są drapacze chmur oraz wiele punktów widokowych, z których będziecie mieli okazję podziwiać panoramę metropolii. Zastanawiacie, się co warto zobaczyć w danym mieście? Tego dowiecie się, odwiedzając na forum dedykowane tematy poświęcone Nowemu Jorkowi, Toronto oraz Sao Paulo.

kobieta na Brooklyn Bridge
Foto: Alessandro Colle / Shutterstock
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Foto: SVongpra / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W portugalskiej linii TAP Air Portugal macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na 110 proc. kwoty rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w danym kraju. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Paszport COVID-19 już dostępny w Polsce! Zobacz, jak go zdobyć i ułatwić sobie podróże.

  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »