Fly4free.pl

Tanie loty na sylwestra do Gruzji za 168 PLN (258 PLN bez WDC). Z Krakowa

168 PLN
górski krajobraz
Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przy okazji taka jak ta, nie ma co się dłużej zastanawiać, gdyż ktoś może sprzątnąć wam tanie bilety sprzed nosa. Więc jeżeli planujecie powitać Nowy Rok poza granicami kraju dokonajcie rezerwacji już dziś.

W przypadku wylotów sylwestrowych nie sprawdza się reguła, że im bliżej końca roku, tym tańsze bilety. Tutaj trzeba reagować szybko. Jak tylko pojawią się bilety w cenie która nam odpowiada, należy dokonać rezerwacji. Oferta lotów do Gruzji za 168 PLN w dwie strony na pewno do takiej należy. Jedynym minusem owej okazji jest to, że w drogę należy wyruszyć już pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Na cały pobyt w Gruzji wybrałem dla was zakwaterowanie w hotelu Edemi, który położony jest w centrum miasta Kutaisi. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Na ich wyposażeniu znajduje się także klimatyzacja oraz telewizor LCD.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »