Fly4free.pl

Tanie loty na Madagaskar. Bilety z Budapesztu, Pragi i Wiednia od 2511 PLN

(Aktualizacja) Za Fly4free.com. Madagaskar - to jeden z najdroższych kierunków na mapie połączeń lotniczych. Dziś linie Turkish Airlines obniżyły ceny lotów do Antananarywy.

Bilety lotnicze z Budapesztu, Pragi i Wiednia na Madagaskar są dostępne od 2511 PLN w dwie strony.

Podróż na pokładzie samolotów linii Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule oraz w niektóre dni także na Mauritiusie. W cenie biletu bagaż podręczny oraz rejestrowany. W promocyjnej cenie znajdziemy loty na podróże od grudnia do marca 2016, także na Sylwestra!

Rezerwacji dokonujemy za pośrednictwem serwisu Momondo.pl, a następnie przechodząc do GotoGate.

Rezerwacja możliwa jest także poprzez poniższe kalendarze dat na Flipo:

Najtańsze noclegi w Afryce znajdziecie korzystając z wyszukiwarki noclegów dostępnej na Szukaj.Hotel4free.pl lub z serwisu Airbnb za pomocą, którego wynajmiecie pokój lub całe mieszkanie.

Z Budapesztu do kraju tanio wrócimy na pokładach samolotów Wizz Air lub autokarami Lux Express. Z Pragi i Wiednia przewoźnikami autokarowymi Lux Express oraz PolskiBus.

Przykładowe rezerwacje tanich lotów na Madagaskar:

Budapeszt – Madagaskar – Budapeszt >>

bud-nrt

Praga – Madagaskar – Praga >>

prg-tnr

Wiedeń – Madagaskar – Wiedeń >>

vie-tnr

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dlaczego Madagaskar jest drogi? Jakie tam mają ceny?
Question Answer, 4 listopada 2015, 16:28 | odpowiedz
Avatar użytkownika
na miejscu bardzo tanio. Jednak z uwagi na małą konkurencję linii lotniczych zazwyczaj bilety, aby tam dolecieć są drogie. 2500zł to cena jaka co roku od 2 lat pojawia się na loty z Europy.
opo, 4 listopada 2015, 16:39 | odpowiedz
Czy w tych terminach przypadkiem nie ma pory deszczowej? Był ktoś tam na przełomie grudnia i stycznia, czy warto wtedy jechac?
Andrzej, 4 listopada 2015, 16:55 | odpowiedz
to jest sam środek pory deszczowej i jak w linku poniżej napisał Ziemba warto pojechać ale o zwiedzaniu można zapomnieć http://www.ziembazmadagaskaru.pl/madagaskar-pory-deszczowej-styczen-luty/
aster, 4 listopada 2015, 17:44 | odpowiedz
Avatar użytkownika
zgadza się, byłem pod koniec kwietnia i część dróg dopiero była otwierana, a niektóre wciąż były nieprzejezdne. W zeszłym roku w okolicy stycznia przeszła przez Antananarivo wielka powódź. Raczej w grudniu-lutym bym się tam nie wybrał, jak ktoś bardzo chce to można rozważać końcówke marca.
opo, 4 listopada 2015, 17:59 | odpowiedz
Avatar użytkownika
To jest bardzo dobry czas! Rok temu widziałem tam 1 raz w życiu cyklon :) Kupujcie bilety jak mozecie a potem mozecie wpasc 19 do wawy i posluchac jak tam przezyc 3 miesiace:) https://www.facebook.com/events/1154500771244765/
dzeeej, 4 listopada 2015, 23:39 | odpowiedz
Zaktualizujcie ceny, bo już nie są takie jak powyżej, DROŻSZE !!!
Pozi, 15 listopada 2015, 16:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »