Fly4free.pl

Tanie loty na Kaukaz z Warszawy. Gruzja za 514 PLN i Armenia za 558 PLN

514 PLN
armenia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eFesenko/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) W trwającej właśnie „Szalonej Środzie” macie okazję rezerwacji biletów na Kaukaz – słynący z pięknych widoków i niezwykle gościnnych mieszkańców region na pograniczu Europy i Azji.

W cenie biletu na pokład samolotów linii PLL LOT zabierzecie bagaż podręczny. Obniżką objęty jest od od 01.11.2019 do 31.03.2020 roku. Na podjęcie decyzji macie jeszcze sporo czasu, gdyż promocja potrwa aż do 20 sierpnia. Pamiętajcie jednak, że z każdym dniem wybór dostępnych terminów będzie coraz mniejszy.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Hotel Salo jest położony w centrum Tbilisi, zaledwie 500 metrów od filharmonii oraz 1 km od parku Mziuri. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz lodówkę. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów do Gruzji

Kalendarz najtańszych lotów do Armenii

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »