Fly4free.pl

Tanie loty na Hawaje. Honolulu z polskich miast od 2258 PLN

2258 PLN
Plaża Waikiki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: 7maru / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rzadko kiedy mamy okazję na to, aby informować was o lotach na Hawaje w tak niskich cenach. Swoją podróż możecie rozpocząć w jednym z 3 polskich miast, tj. z Warszawy, Krakowa lub Wrocławia.

W podróż na Hawaje wybierzecie się w marcu 2020 roku. Po drodze czekają was dwie przesiadki. Pierwsza na terenie Europy, a kolejna już w Ameryce Północnej.

Bez dodatkowych opłat polecicie jedynie z bagażem podręcznym. Za większy przyjdzie wam zapłacić nieco więcej.

Na miejscu proponuję wam zakwaterowanie w hotelu usytuowanym tuż obok słynnej plaży Waikiki.

Termin podróży: marzec 2020
Linia lotnicza: Lufthansa, Air Canada i United
Bagaż: podręczny

Hotel494 PLN/noc

W Honolulu polecam wam zatrzymać się w hotelu Aqua Palms Waikiki.

hotel hawaje

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić w Honolulu?

O’ahu to trzecia co do wielkości i jedna z najbardziej zaludnionych wysp archipelagu. Od samego początku będziecie mieć okazję obserwować wyjątkową mieszankę kultur i narodowości. Na południowym wybrzeżu najbardziej znanym miejscem jest oczywiście główne miasto (i stolica), czyli Honolulu. Do najsłynniejszych atrakcji można zaliczyć plażę Waikīkī, bazę wojskową Pearl Harbor, wulkan Diamond Head i zatokę Hanauma, oraz Centrum Kultury Polinezyjskiej.

Fale na północnym wybrzeżu wyspy (North Shore) znane są z tego, że długo się toczą, co czyni z tej części Hawajów idealne miejsce do windsurfingu. Może i wy spróbujecie swoich sił w tym wymagającym sporcie? Na płaskowyżu w głębi lądu, na żyznych glebach Wahiawa znajduje się plantacja ananasów Dole z największym na świecie labiryntem, utworzonym z krzewów. To świetne miejsce nawet na jednodniową wycieczkę.

Co jeść? Hawaje słyną ze wspaniałej kuchni, będącej mieszanką elementów kuchni polinezyjskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Lokalny przysmak to prosię pieczone w ziemnym piecu imu. Zamówcie również Poke – to sałatka z surowej ryby, która od pierwszego kęsa pobudza kubki smakowe.

hawaje
Foto: Shane Myers Photography/Shutterstock.com
honolulu
Foto: Shane Myers Photography/Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD (ok. 54 PLN).

  • Przygotujcie się do zwiedzania. Oto lista najciekawszych atrakcji.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • Na O’ahu kursuje linia autobusowa (TheBus), którą możecie objechać wyspę. Bilet na jeden przejazd kosztuje 2,5 USD, 4-dniowy turystyczny 25 USD.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »