Fly4free.pl

Bałkany na przedłużony weekend: loty do Bośni i Hercegowiny z Berlina za 86 PLN

86 PLN
Mostar widok mostu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zabotnova Inna / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Planujecie wyprawę na Bałkany? Nadarza się dobra okazja, by zarezerwować niedrogie bilety do Bośni i Hercegowiny.

Bośnia i Hercegowina to wciąż nieodkryty kawałek Europy, który skrywa wiele wspaniałych atrakcji. Z pewnością na waszą uwagę zasługują miejsca takie jak: Mostar, który kojarzy się ze starym kamiennym mostem, Blagaj – miasto legendami żyjące, stolica kraju Sarajewo oraz przepiękne wodospady Kravica. Warto również zajrzeć na zachód i zawitać nad Adriatyk. Kraj ten opisywany również jako serce Bałkanów i jest być może jednym z najbardziej niedocenianych zakątków Starego Kontynentu.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Pierwszą noc po przylocie proponuję spędzić w Tuzli. Apartament Ajla oferuje swoim gościom wszystkie niezbędne udogodnienia na krótki pobyt: prywatną łazienkę, aneks kuchenny, dwie sypialnie, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »