Fly4free.pl

W stronę słońca: zbiór tanich lotów do Włoch z polskich miast od 48 PLN

48 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luca Micheli / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Italia to piękne widoki, setki lat historii, wyśmienita kuchnia oraz świetny, południowy klimat. Nieważne, czy waszym marzeniem był Rzym, Sycylia czy też może romantyczna Wenecja – nie czekajcie dłużej, by je spełnić!

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Jako miejsce wylotu możecie wybierać spośród Katowic, Krakowa oraz Warszawy.

Najtańsze bilety dostępne są już za 48 PLN – radzę jednak nie zwlekać z rezerwacjami, bo takie ceny mogą nie utrzymać się długo. 😉

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 140 PLN/pokój

W Rimini rekomenduję wam postawić na hotel Adria Mare. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który będzie świetną bazą wypadową do wycieczek po okolicy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolicie wycieczkę na Sycylię? W Trapani wybrałem dla was noclegi w tradycyjnym pensjonacie Casatrapani. To miejsce, w którym szybko poczujecie świetny klimat Italii.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »