Fly4free.pl

Tanio do Singapuru. Loty z 4 polskich miast od 1687 PLN

1687 PLN
Singapur widok na marinę
Foto: Krunja / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Holenderskie linie KLM nie zwalniają tempa i oferują kolejny azjatycki kierunek w atrakcyjnej cenie. Tym razem macie możliwość zarezerwowania biletów do Miasta Lwa.

W ten rejon Azji polecicie z Gdańska, z Warszawy, z Wrocławia i z Krakowa. Ze stolicy Małopolski, na przykład możecie polecieć 29 listopada na 8 dni (powrót 7 grudnia). Dostępnych jest wiele terminów na podróże pomiędzy listopadem, a marcem. Lecąc w obie strony czekają was przesiadki na lotnisku w Amsterdamie lub Paryżu. Bez dodatkowych kosztów podróżujecie z jedną sztuką bagażu podręcznego i jedną sztuką przedmiotu osobistego. Za bagaż nadawany będziecie musieli zapłacić 172 PLN w jedną stronę.

Zebrałem dla was kilka przykładowych dat z lotami z Warszawy do Miasta Lwa: 23 listopada-7 grudnia, 29 listopada-7 grudnia, 26 listopada-10 grudnia, 3-10 grudnia, 22 stycznia-6 lutego oraz kalendarze z wszystkimi terminami z Gdańska, z Krakowa, z Warszawy oraz z Wrocławia.

Linie KLM/Air France w ostatnim czasie to prawdziwi królowie tanich lotów na daleki trasach. Poza Singapurem, tanio możecie też odwiedzić Tajlandii od 1400 PLN czy Japonii od 1939 PLN.

W Singapurze zatrzymajcie się w 4-gwiazdkowym hotelu Parc Sovereign Tyrwhitt z basenem na dachu. Do słynnej indyjskiej dzielnicy dotrzecie w 5 minut spacerem. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD, lodówkę. W każdym jest łazienka z prysznicem.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Singapuru

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »