Fly4free.pl

Wiosna w Andaluzji: tanie loty do Sewilli od 280 PLN. Wylot z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 280 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z okazji i wybierz się do malowniczej Andaluzji wiosną! To idealny okres, by odkryć ten region Hiszpanii. Plac Hiszpański, pałac Alkazar, Setas de Sevilla, wieża Torre del Oro oraz Katedra Najświętszej Marii Panny – to najważniejsze atrakcje Sewilli.

Na wycieczkę do Sewilli udasz się w okresie pomiędzy kwietniem a majem. Podróżować będziesz z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. W cenę wliczono mały bagaż podręczny.

Termin podróży: kwiecień-maj
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 485 PLN/noc/2 osoby

W Sewilli wybierz bardzo dobrze oceniany apartament Vertice Bib Rambla. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz hotel z wyższej półki? W takim razie rekomenduję 4* AC Forum by Marriott, który mieści się niedaleko centrum miasta. Na miejscu skorzystasz z basenu, sauny i komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 477 PLN/2 osoby

Chciałbyś zobaczyć więcej? W takim razie polecam wynająć samochód już na lotnisku w Sewilli.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »