Fly4free.pl

Tanie loty do Portoryko. San Juan z Berlina za 1707 PLN

Foto: Lauren Orr, Shutterstock
Proponuję wycieczkę daleko za ocean tam, gdzie słońce i piękne plaże są gwarantowane, do Portoryko. Bilety z Berlina dostępne za 1707 PLN. Podróże w lutym.

Osobom, które chcą odwiedzić Portoryko, przypominamy o obowiązku wizowym!

Za propozycję dziękujemy Krystianowi.

Do San Juan podróżować będziemy liniami KLM i Delta z bagażem podręcznym i rejestrowanym (nadawanym do luku bagażowego). Rezerwacji dokonujemy za pośrednictwem serwisu BudgetAir.pl >>.

Po rezerwacji biletów najtańszych noclegów w Portoryko szukajcie na Hotel4free.pl. Airbnb – serwis, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Płatności w walucie obcej takiej jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski radzimy dokonywać za pomocą kart walutowych Fly4free dostępnych nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl . Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

W przystępnych cenach do stolicy Niemiec z innych polskich miast dostaniemy się dzięki przewoźnikom Simple Express oraz PolskiBus.

Przykładowe terminy:
08-22 luty
10-24 luty
14-22 luty
14-28 luty

Przykładowa rezerwacja:

BERSJU

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Pfrrr... w USA nawet na transfer potrzebne jest kajanie się przed ambasadorem po tranzytową wizę. Nie wspomnę o drogiej infolinii, wycieczce do ambasady... Opcja lotu spoko ale dla obywateli "lepszego świata". Nie dla nas ;)
Daniel, 30 grudnia 2015, 17:40 | odpowiedz
DanielPfrrr… w USA nawet na transfer potrzebne jest kajanie się przed ambasadorem po tranzytową wizę. Nie wspomnę o drogiej infolinii, wycieczce do ambasady… Opcja lotu spoko ale dla obywateli „lepszego świata”. Nie dla nas ?
Trochę piszesz bzdrury, radzę zweryfikować swoje wypowiedzi. pzdr
Pioterr, 30 grudnia 2015, 18:45 | odpowiedz
DanielPfrrr… w USA nawet na transfer potrzebne jest kajanie się przed ambasadorem po tranzytową wizę. Nie wspomnę o drogiej infolinii, wycieczce do ambasady… Opcja lotu spoko ale dla obywateli „lepszego świata”. Nie dla nas ?
Dla mnie wymaganie wiz do USA to anachronizm. Amerykanie nadal uważają się za nadludzi. Paranoja ! Kraj należący do NATO, z amerykańskimi bazami i przyjazną polityką wobec Stanów, a wymaga wiz od nas . Jakieś jaja !
Fox, 31 grudnia 2015, 2:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »