Tanie loty do Kostaryki z Pragi za 1718 PLN
(Aktualizacja) Wciśnięta między Morze Karaibskie, a Ocean Spokojny Kostaryka to piękny kraj, w którym aż roi się od atrakcji turystycznych! Pojawiły się nowe terminy w bardzo atrakcyjnej cenie.
Kolejna w ostatnim czasie bardzo dobra oferta biletów do Ameryki Środkowej. Niemiecki przewoźnik Condor oferuje tanie loty, w czerwcu oraz na przełomie sierpnia i września, z czeskiej stolicy. Dojazd do Pragi nie będzie dla was wielkim problemem. W podróż, z przesiadką we Frankfurcie oraz krótkim postojem na Dominikanie, wybierzecie się z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym.
Pierwszą noc po przylocie do kraju proponuję wam spędzić w stolicy. Zatrzymajcie się w utrzymany w stylu kolonialnym pensjonacie Costa Rica, który usytuowany jest 5 minut spacerem od alei Avenida Central, przy której znaleźć można wiele restauracji, barów i sklepów. Swoim gościom obiekt oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne, kawę oraz herbatę. Na miejscu można również korzystać WiFi oraz prywatnego parkingu.
Kalendarz najtańszych lotów
Algarve od 2709 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Berlin)
Rodos od 2815 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Kreta Zachodnia od 2976 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?