Fly4free.pl

Wiosna i lato na Kubie: tanie loty do Hawany z Warszawy od 2204 PLN. Wiele terminów!

2204 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zoltan Varga Photographer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podróż na Kubę chodzi za wami od dawna? Zaplanujcie już teraz swoją wycieczkę na Karaiby na wiosnę lub z początkiem lata. Dostępnych jest wiele terminów od maja do czerwca, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne plaże, niesamowity klimat stolicy kraju i świetny kubański rum – gotowi na przygodę?

Do Hawany polecicie na wiosnę lub z początkiem lata, przykładowo w dniach 3 – 17(18) maja. W podróż wybierzecie się z lotniska Chopina w Warszawie, na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France. Po drodze czekają na was bezpieczne przesiadki w Paryżu na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Termin podróży: maj – czerwiec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Być na Kubie i nie odwiedzić Hawany? Na szczęście tym razem wasze loty będą właśnie do kubańskiej stolicy. Co zobaczyć w mieście? Rekomenduję wam swoją uwagę skupić na: zamku i forcie Morro z XVI w., zamku de la Real Fuerza oraz Katedrze Niepokalanego Poczęcia.

Lubicie aktywnie spędzać czas w towarzystwie przyrody? Wybierzcie się do Valle de Viñales – doliny górskiej, znajdującej się w zachodniej części wyspy. To miejsce wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku. W okolicy znajdziecie wiele tras trekkingowych i rowerowych. Spakujcie wygodne buty!

Hawana ulica
Foto: Delpixel / Shutterstock
Hawana panorama miasta
Foto: Shutterstock
Foto: damn12 / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Kuba ma nowe zasady wjazdowe. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
  • Aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego?Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Od czerwca zaczyna się sezon huraganów, więc może być różnie.
gregorio, 17 stycznia 2022, 19:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »