Fly4free.pl

Tanie loty do Gruzji z dwóch miast za 128 PLN. First minute

128 PLN
Oferta wyprzedana
Gruzja góry
Foto: UBC Stock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Stare powiedzenie głosi, kto wcześniej rezerwuje, ten taniej podróżuje. Nie przegapcie szansy na bilety w dobrej cenie, do chętnie odwiedzanego przez was Kutaisi.

Przeloty w tak atrakcyjnej cenie dostępne są pod koniec marca, ale dopiero przyszłego roku! Weźcie to pod uwagę. Na pewno wśród was znajdą się chętni, którzy skorzystają z owej okazji. Bilety w cenie poniżej 130 PLN, dostępne są zGdańska i Wrocławia w idealnym, wiosennym terminie. O tanich lotach do Kutaisi poinformował nas czytelnik pemat, dziękujemy.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Jeżeli zdecydujecie się dokonać rezerwacji noclegu, to rozważcie ofertę zakwaterowania w hotelu California. Położony jest on w odległości 650 metrów od centrum miasta oraz katedry Bagrati. Pokoje wyposażone zostały w telewizor oraz prywatną łazienkę z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »