Fly4free.pl

Tanie loty do Ejlatu z Warszawy za 88 PLN

88 PLN
ejlat plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergei25 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W systemie rezerwacyjnym linii Wizz Air pojawiły się tanie bilety do/z Izraela. Za przeloty w dwie strony ze stolicy kraju do Ejlatu zapłacicie tylko 88 PLN. W tej cenie dostępnych jest kilka terminów podróży w opcji first minute.

O tanich lotach do Izraela poinformował nas czytelnik Kashpir, dziękujemy.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Villa Custo usytuowana jest w mieście Ejlat i dysponuje odkrytym basenem, a od najbliższej plaży dzieli ją 9 minut spacerem. Oferta obiektu obejmuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem LCD z dostępem do kanałów kablowych.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »