Fly4free.pl

Tanie loty do Cancun z Berlina za 1399 PLN! Również na majówkę

1399 PLN
Plaża w Cancun
Foto: Subbotina Anna / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ale Meksyk! Przed wami dawno niewidziana cena za loty na południe tego wspaniałego kraju. Dostępnych jest wiele terminów podróży, spośród których z łatwością wybierzecie najdogodniejszy dla siebie.

Do Meksyku w promocyjnych cenach będziecie mogli wybrać się od marca do września, czyli również w sezonie (który trwa do końca marca). Po drodze czekają was krótkie przesiadki we Frankfurcie, Montrealu i Toronto. Zgodzicie się chyba ze mną, że przy tak niskiej cenie lotów dojazd do Berlina będzie niewielką niedogodnością – zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak łatwo się tam dostać.

Termin podróży: marzec – wrzesień
Linia lotnicza: Air Canada, Lufthansa
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel156 PLN/pokój

Cancun to drogie, komercyjne miejsce, gdzie ciężko będzie doświadczyć atmosfery „prawdziwego” Meksyku. Dlatego polecam wam na miejsce noclegów wybrać pobliskie Playa del Carmen.

Hotel w Cancun

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów

Co zobaczyć w Cancun i okolicach?

Zatoka Meksykańska to prawdziwy raj dla wczasowiczów, wielbicieli plażowania oraz rozrywek nad wodą. Czekają tam na was białe ciągnące się kilometrami plaże oraz turkusowa, ciepła woda i świetne warunki do nurkowania.

Poza wylegiwaniem się na plaży chcielibyście również spędzić swój czas aktywnie? Wybierzcie się do Parku Ekologicznego Kabah, na stanowiska archeologiczne w El Rey i El Meco oraz do Tulum – gdzie będziecie mogli poznać bliżej historię starożytnej cywilizacji Majów.

Panorama Cancun
Foto: jdross75 / Shutterstock
Podwodna jaskinia
Foto: huang jenhung / Shutterstock
Papugi na plaży
Foto: Kertu / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Meksyku nie potrzebujecie wizy!

  • Najlepszy okres na wizytę w Cancun przypada na miesiące od grudnia do końca marca. W pozostałych miesiącach również będzie bardzo ciepło, rośnie wtedy jednak wilgotność powietrza i mogą pojawić się huragany.

  • Z lotniska do Playa del Carmen dojedziecie łatwo autobusem już od 20 PLN.

  • Pamiętajcie, by w podróż zabrać wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić na pieniędzy na zbędnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »