Fly4free.pl

Brugia na weekend z Gdańska za 120 PLN (loty + bus)

Okazja na weekend wypad (piątek - poniedziałek) do romantycznej Brugii. Bezpośrednie przeloty linią Wizz Air z Gdańska do Brukseli Charleroi i z powrotem oraz przejazd busem w dwie strony do flamandzkiej Wenecji zapłacimy tylko 120 PLN.

Przelot zarezerwujecie na stronie linii lotniczej WizzAir.com. Należy pamiętać że bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z wykupionym Wizz Discount Club (WDC) i podróżujących tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Zyskaj członkostwo w Wizz Discount Club za darmo >>

Przejazd z lotniska Bruksela Charleroi do Brugii i z powrotem zarezerwujecie na stronie przewoźnika Flibco.com. Najtańsze bilety dostępne za 5 EUR (ok.21 PLN) za kurs w jedną stronę.

Brugia, jedno z najromantyczniejszych miast świata >>

Noclegi w Belgii znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Tanie loty do Brukseli Charleroi:

gdn-crl

Tani transfer z Charleroi do Brugii:

Flibco.com

Promocja: Zyskaj darmowe członkostwo w Wizz Discount Club o wartości 139 PLN oraz 50 PLN na przeloty Wizz Air. Załóż kartę debetową lub kredytową Raiffeisen Polbank Wizz Air i za każdą transakcję zbieraj punkty na darmowe loty >>

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »