Fly4free.pl

Tanie loty do Bristolu z Katowic od 83 PLN. Stonehenge, Broadway, Castle Combe na wyciągnięcie ręki

83 PLN
Oferta nieaktualna
bristol widok mostu
Foto: Sion Hannuna / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wycieczka do Anglii to doskonała okazja, by odwiedzić jej najpiękniejsze zakątki. Potraktujcie Bristol jako swoją bazę wypadową i odwiedźcie pobliskie cuda: Stonehenge, Broadway oraz Castle Combe.

Wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO Stonehenge to jedna z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych, której datę rozpoczęcia budowy datuje się na 3100 r. p.n.e. Kamienny krąg do dzisiaj fascynuje uczonych, jak i licznych odwiedzających

 

panorama stonehenge
Foto: Abdoabdalla / Shutterstock

Castle Combe to wioska w hrabstwie Wiltshire położona w obszarze o wybitnie pięknych walorach krajobrazowych. Słynie ze swojego średniowiecznego charakteru, nadawanego przez tradycyjnie zbudowane domy mieszkalne, kościół oraz charakterystyczną zabudowę. Przez wielu uważana za najpiękniejsze miejsce w Wielkiej Brytanii.

 

droga w Castle Combe
Foto: JeniFoto / Shutterstock

Uwaga: w najniższej cenie dostępne są pierwsze trzy bilety. Kolejne osoby zapłacą 4 PLN więcej.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Pierwszą noc po przylocie proponuję spędzić w okolicy lotniska. Obiekt Hillcroft Accommodation zapewnia bezpłatny parking, dostęp do WiFi oraz zakwaterowanie w pokojach z prywatną łazienką. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku.

Wypożyczony samochód pozwoli Wam łatwo dostać się do wszystkich wymienionych wyżej atrakcji. Pamiętajcie o jego ubezpieczeniu na Icarhireinsurance.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Okolice Bristolu to przede wszystkim piękne Bath, dużo ciekawsze niż Stonehenge. Sam Bristol jest również bardzo ciekawy, ale wtedy warto mieszkać w centrum a nie gdzies na końcu świata pod lotniskiem.
mkb9, 13 lipca 2018, 11:35 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »