Fly4free.pl

Bardzo tanie loty do Azji! Tajwan, Tajlandia, Filipiny, Indonezja, Birma, Korea Południowa, Wietnam, Malezja oraz Japonia od 1091 PLN (wylot z Warszawy)

1091 PLN
plaża na Phuket
Foto: Preto Perola/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolejna w ostatnich dniach atrakcyjna oferta lotów do Azji. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie tanie loty, w formule open-jaw, do wielu miast tego niezwykle ciekawego regionu świata. Jest w czym wybierać!

Wyloty:
29 października
5, 12 listopada

Powroty:
6, 13, 20, 27 listopada

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air China.

Ze stolicy Wielkiej Brytanii tanio do Polski wrócicie korzystając z usług niskokosztowych przewoźników takich jak Wizz Air czy Ryanair.

Klimatyczny hotel Cacha położony jest w samym sercu Bangkoku. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do internetu, a każdy z nich wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, biurko oraz sejf. W prywatnej łazience znajduje się prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków i kapcie. Niektóre pokoje dysponują balkonem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Najbardziej podoba mi się dostępność biletów "do Tajpeju" ;)
Grzegorz40, 5 lipca 2018, 20:24 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kamil, 5 lipca 2018, 20:55 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Co się tyczy nazwy Tajpej (stolica Tajwanu), to kończy się ona na spółgłoskę i całe słowo artykułuje oksytonicznie [Tajpej]. Może właśnie dlatego Wielki słownik poprawnej polszczyzny PWN (Warszawa 2004) pod redakcją Andrzeja Markowskiego traktuje ową nazwę jako nieodmienne neutrum (to Tajpej, s. 1162)? Jednak w Słowniku nazw własnych PWN Jana Grzeni (Warszawa 2002, s. 346) natrafiamy na informację: Tajpej D. Ms. -ju (a ndm), a zatem autor dopuszcza drugą rodzajowość (męską) tej nazwy i jej odmianę. W myśl tego zwroty jadę do Tajpeju, byłem w Tajpeju czy w czasie urlopu zachwyciłem się Tajpejem byłyby dopuszczalne…Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Kamil, 5 lipca 2018, 20:56 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ciekawe propozycje. Wybrałbym się na Filipiny. Chętnie z kimś połączę siły. M36.
rybaqqq, 5 lipca 2018, 21:28 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kupiłem Filipiny 5-12 listopad. Jak coś zapraszam do połączenia sił
Mirosław Przybyłek, 5 lipca 2018, 22:15 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Niestety zgapiłem się trochę i nie udało się zarezerwować. Dzięki za odzew, mam nadzieję, ze innym razem się uda :) MIŁEJ PODRÓŻY :)
Mirosław Przybyłek Kupiłem Filipiny 5-12 listopad. Jak coś zapraszam do połączenia sił
rybaqqq, 6 lipca 2018, 7:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »