Fly4free.pl

Mega! Loty do Ameryki Południowej lub Środkowej i powrotne z USA od 863 PLN! Bilety z Europy

863 PLN
Machu Picchu w Peru
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: saiko3p / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Cóż za cena! Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie loty open-jaw (różne miejsca wylotu/przylotu) do Argentyny, Boliwii, Brazylii, Ekwadoru, Kolumbii, Peru, Urugwaju, Wenezueli oraz na Kubę i powrotne z USA. Nie zwlekajcie z decyzją, gdyż bilety w tak atrakcyjnej cenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Do Ameryki Południowej lub Środkowej podróżować możecie w terminach pomiędzy kwietniem i czerwcem, także w okresie trwania długiego weekendu majowego. W obie strony polecicie samolotem linii Air Europa, a w cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: kwiecień – czerwiec 2021 r.
Linia lotnicza: Air Europa
Wylot z: Madrytu
Miejsce docelowe: Bogota, Buenos Aires, Caracas, Hawana, Lima, Medellin, Montevideo, Sao Paulo, Santa Cruz i Quito
Powrót z: Miami, Nowego Jorku
Powrót do: Brukseli, Londynu Gatwick
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotelod 249 PLN/2 osoby/noc

W Buenos Aires rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu NH Buenos Aires Latino, który znajduje się w samym sercu stolicy Argentyny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Limie zatrzymajcie się w 4* hotelu Wyndham Costa del sol Lima Salaverry, w którym będziecie mieli okazję popływać w odkrytym basenie dachu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają w trakcie podróży?

Buenos Aires jest zróżnicowane architektonicznie i swoim wyglądem przypomina nieco hiszpańskie i włoskie miasta. Większość atrakcji skupiona jest wokół Plaza de Mayo, gdzie znajduje się większość zabytków, a także dzielnicy La Boca, z jej słynnymi kolorowymi domkami. Stolica tanga zachwyca przyjezdnych swoim temperamentem i gwarnym życiem. Na miejscu spróbujcie słynnej na cały świat wołowiny oraz wyśmienitego wina – w tym celu rekomenduję wizytę w restauracji Gran Parrilla del Plata.

Ukryty klejnot Ameryki Południowej, tak można w prostych słowach określić Urugwaj. Porównując go do sąsiadującej Argentyny czy Brazylii, to niewielkich rozmiarów kraj, oferujący jednak sporo atrakcji. Na początek stolica – Montevideo. Zajrzyjcie tu do historycznej części Ciudad Vieja – to miejsce, gdzie znajdziecie zabytki i miejsca związane ze sztuką, w otoczeniu licznych kawiarni i restauracji. Z kolei w pobliżu portu i okolicach Mercado del Puerto odkryjecie centrum turystyczne i muzeum Karnawału. Na zachód od Montevideo leży urocze, XVII-wieczne portugalskie miasteczko – Colonia del Sacramento. W jego historycznej części, która w 1995 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, da się poczuć atmosferę dawnego kolonializmu.

sao paulo brazylia
Foto: Thiago Leite / Shutterstock
tango w buenos aires
Foto: Alexandr Vorobev / Shutterstock
Przydatne informacje
  • O supertanich lotach poinformował nas użytkownik jakwilk, dziękujemy.

  • Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika, dowiecie się w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do USA.

  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Niby Tanio. Ale. Trzeba odać lot do miami z ameryki południowej (~800PLN). Doloty do lotnisk w europie(400PLN) i mamy w najtańszej opcji lot do brazylii za 2000 z bagażem podręcznym.  Więc nie tak Mega.
Alvaro_morales, 25 września 2020, 16:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »