Fly4free.pl

7 dni w Dubaju za 1147 PLN (loty z Katowic + noclegi w hotelu Holiday Inn ze śniadaniami)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ilona Ignatova, shutterstock.com
Co powiecie na wypoczynek nad Zatoką Perską w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Za loty w dwie strony oraz noclegi w dobrze ocenianym hotelu blisko plaży zapłacicie tytułowe 1147 PLN za osobę.

Dubaj to niezliczone atrakcje. W mieście możecie pojeździć na nartach na krytym stoku w Mall of the Emirates lub na łyżwach w Dubai Mall. W tym drugim znajdziecie także ogromne akwarium z tysiącami ryb, a przed stoi najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, z tarasem widokowym znajdującym się na 124 piętrze. W dzień możecie wypocząć na jednej z wielu publicznych plaż. Jedna z najbardziej popularnych znajduje się przy hotelu Burdż al-Arab, natomiast wieczorem polecam Wam udać się pod Dubai Mall na pokaz tańczących fontann lub na spacer po słynnej Marinie.


foto: Photobac, shutterstock

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 2294 PLN/2 osoby (1147 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:

Rezerwacja lotu do Dubaju i z powrotem

Chętni planujący wybrać się do Dubaju, bez dodatkowych kosztów podróżują z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg. Najtańsze bilety dostępne są dla pary osób, z których przynajmniej jedna posiada wykupione konto Wizz Discount Club, chętni bez WDC za loty zapłacą więcej.

NOCLEGI

Na miejscu polecam Wam zakwaterowanie w 3* hotelu Holiday Inn Express Dubai Jumeirah. Za pobyt dwóch osób w terminie 31 maja – 7 czerwca z codziennymi śniadaniami zapłacicie 1198 PLN (podatki i opłaty lokalne wliczone). Obiekt jest położony 6 minut spacerem od plaży. Hotel oferuje bezpłatny transfer na plażę oraz do centrów handlowych (m.in. The Dubai Mall). Holiday Inn Express Dubai posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

rezrwacja noclegu w Dubaju

Holiday Inn opinie gości o hotelu

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Pamiętajcie tylko, że wtedy jest ramadan! Wiec jedzenie i piecie czegoś, zwłaszcza %%% publicznie, generalnie odpada:). Fanatycy gorzałkowania w ciepłych krajach - zapraszamy od 16 czerwca lub do połowy maja;)
TrzySzwedki, 7 grudnia 2017, 14:13 | odpowiedz
TrzySzwedki Pamiętajcie tylko, że wtedy jest ramadan! Wiec jedzenie i piecie czegoś, zwłaszcza %%% publicznie, generalnie odpada:). Fanatycy gorzałkowania w ciepłych krajach – zapraszamy od 16 czerwca lub do połowy maja;)
Ogólnie w Dubaju nie wolno spożywać publicznie %% :)
Paweł Iwanczenko, 7 grudnia 2017, 14:41 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Exactly! Dlatego potrzebne jest podwójne ostrzeżenie:). Generalnie, jak ktoś może wytrzymać bez jedzenia/picia (czegokolwiek) do zmroku w miejscach publicznych, to niech jedzie, bo warto. Ale ze świadomością, że naruszenie tego zakazu może (nie musi oczywiście) ściągnąć problem na jedzących/pijących, a przynajmniej spotkać się ze stanowczym potępieniem.
TrzySzwedki, 7 grudnia 2017, 15:00 | odpowiedz
TrzySzwedki Exactly! Dlatego potrzebne jest podwójne ostrzeżenie:). Generalnie, jak ktoś może wytrzymać bez jedzenia/picia (czegokolwiek) do zmroku w miejscach publicznych, to niech jedzie, bo warto. Ale ze świadomością, że naruszenie tego zakazu może (nie musi oczywiście) ściągnąć problem na jedzących/pijących, a przynajmniej spotkać się ze stanowczym potępieniem.
Rano śniadanie w hotelu a po zachodnie słońca obiad np. w karachi darbar :)
Paweł Iwanczenko, 7 grudnia 2017, 15:20 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Paweł Iwanczenko
Jeżeli mówimy o prawdziwym ramadanie to nie ma opcji śniadania. Posiłki kończy się w środku nocy, a do kolejnego posiłku można zasiąść dopiero po wezwaniu muezina po zachodzie słońca. Zatem albo ma się w d* i je się niezależnie od ramadanu, albo się go przestrzega i nie je się posiłków ani nie pije żadnych napojów od nocy do nocy.
amon34, 7 grudnia 2017, 16:50 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ale wy macie problemy. Po co mam przestrzegać ich ramadanu? Czy oni sie przejmują czymkolwiek u nas w kraju? Jem kiedy mi sie podoba i nikt tam nie ma z tym problemu, co najwyżej zaslony sa w oknach i tyle. Bardziej balbym sie upalu w tym czasie, gdyz temperatura moze spokojnie przekraczać 40 stopni.
tybul, 7 grudnia 2017, 17:07 | odpowiedz
amon34
Paweł Iwanczenko
Jeżeli mówimy o prawdziwym ramadanie to nie ma opcji śniadania. Posiłki kończy się w środku nocy, a do kolejnego posiłku można zasiąść dopiero po wezwaniu muezina po zachodzie słońca. Zatem albo ma się w d* i je się niezależnie od ramadanu, albo się go przestrzega i nie je się posiłków ani nie pije żadnych napojów od nocy do nocy.
Jak piszą użytkownicy na forum, śniadanie w hotelu serwowane jest normalnie: https://www.fly4free.pl/forum/ramadan-w-uae-a-jedzenie,1171,112215&p=939665&hilit=Ramadan#p939665
Dzisiejsze sniadanie - wejscie do restauracji ladnie zagrodzone parawanem aby wierzacy przpadkiem nie zobaczyli jedzenia. Samo sniadanie nienajlepsze ' widac ograniczona ilosc produktow plus braki w personelu, kucharz robiacy jaja sadzone polsurowe czy niezbieranie naczyn z stolow. Pelno Niemcow bo pewnie biura podrozy tanie oferty zrobiły. Kolejny basen od wczoraj ten jest otwarty sle nic nie serwuja z chlodzacych recznikow czy czystej wody ale jest fajnie bo pustawo bez zgielku turystow.
Paweł Iwanczenko, 7 grudnia 2017, 18:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »