Fly4free.pl

Tani dojazd na lotniska? Sprawdź nowe połączenia LEO Express! Bilety od 7 PLN dla czytelników Fly4free

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leo Express
Szukacie taniego transferu na lotniska w Krakowie, Katowicach oraz Gdańsku? Skorzystajcie z oferty Leo Express. Złapcie dodatkowo specjalny kod zniżkowy i za bilety zapłacicie od 7 PLN!

Przewoźnik właśnie otwiera (od 21 grudnia 2017) nową linię z Krakowa do Gdyni. Do wyboru dwa kursy, dzienny oraz nocny. Autokary oprócz przystanków przy w/w lotniskach, będą się również zatrzymywać w Częstochowie, Łodzi, Ciechocinku i Toruniu.

Leo Express dowiezie Was też do Lotniska Chopina w Warszawie. Kursuje on również na lotniska zagraniczne w Pradze oraz Wiedniu.

Komfort podczas podróży
Komfortową podróż zapewniają dwie klasy: ekonomiczna lub business. Ta ostatnia oferuje więcej miejsca. Przez całą podróż personel pokładowy służy wszystkim pomocą, oferuje kawę, herbatę oraz przekąski. Dodatkowo możecie wypożyczyć koc czy zakupić zestaw do spania z maseczką na oczy oraz zatyczkami do uszu.

Tanie transfery na i z lotniska od 9 PLN
Za przejazd z dworca autobusowego MDA w Krakowie na lotnisko w Balicach ceny zaczynają się od 9 PLN. Natomiast na dłuższych odcinkach jak z Lotniska Chopina w Warszawie np. do Katowic ceny zaczynają się od 19 PLN. Połączenia realizowane są wygodnymi i komfortowymi autokarami oraz minibusami.

Dodatkowo z lotniska w Katowicach dojedziecie nie tylko do Gliwic czy Rybnika, ale również do Bohumina, gdzie możliwa jest przesiadka na pociąg do Pragi. Przystankiem końcowym w/w linii jest Ostrava – Svinow. Natomiast podróżując do Krakowa możecie skorzystać z nowej usługi transferu z bezpośrednim dojazdem do domu. Połączenie kursuje 6 razy dziennie, co daje możliwość dogodnego zaplanowania podróży.

Z Krakowskiego lotniska dojedziecie np. w kierunku Słowacji. Trasa przebiega przez Rabkę, Nowy Targ, Białkę Tatrzańską, Poprad, Preszow czy Koszyce. Nowa nocna trasa pozwala na komfortowy dojazd do Częstochowy, Łodzi, Ciechocinka, Torunia czy nawet wspomnianego wyżej już Gdańska bądź Gdyni. Warto przypomnieć, że w Krakowie można zamówić usługę D2D, która pozwala pasażerom dojechać pod sam dom.

Czytelnicy Fly4free podróżują taniej już od 7 PLN
Jeżeli planujecie podróż samolotem, to mamy dla Was niespodziankę. Z kodem rabatowym FLY4FREE otrzymacie 20% zniżki na połączenia lotniskowe! (kod ważny na połączenia do 28 lutego 2018 roku)

Przykładowa rezerwacja z użyciem kodu:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Ale co to za promocja jak moge pociągiem z Dworca Głównego w Krakowie na Balice pojechac SKA za 8 PLN?
patsam, 19 grudnia 2017, 22:38 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ciekawe rzeczy ale nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Np. cena biletu z Gliwic do Pyrzowic na LeoExpress to ok 45 zł i to poza sezonem. Tańsze bilety (ok 35 zł) zdarzają się na kursy w nocy. Taxi wychodzi ok 120 zł, więc już dla dwóch osób jest opłacalne - bo odbierze spod domu a nie gdzieś z parkingu przy autostradzie. Zdjęcie zmanipulowane, bo przedstawie pociąg Leo. W autokarach miejsca w Leo jest tyle co w taniej linii lotniczej, w busikach już nie wspominam. Dzień bez naganiania to dzień stracony dla portalu.
domorotti, 20 grudnia 2017, 7:11 | odpowiedz
Avatar użytkownika
domorotti Ciekawe rzeczy ale nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Np. cena biletu z Gliwic do Pyrzowic na LeoExpress to ok 45 zł i to poza sezonem. Tańsze bilety (ok 35 zł) zdarzają się na kursy w nocy. Taxi wychodzi ok 120 zł, więc już dla dwóch osób jest opłacalne – bo odbierze spod domu a nie gdzieś z parkingu przy autostradzie.Zdjęcie zmanipulowane, bo przedstawie pociąg Leo. W autokarach miejsca w Leo jest tyle co w taniej linii lotniczej, w busikach już nie wspominam.Dzień bez naganiania to dzień stracony dla portalu.
Zdjęcie zdecydowanie przedstawia AUTOBUS. Pociągi leo wyglądają w środku zupełnie inaczej. Wystarczyło wygooglować sobie jakieś zdjęcie wnętrza pociągu zamiast pisać bzdury. Totalnie inny wygląd foteli w pociągu już wystarczy, by się zorientować
FreddieKruger, 20 grudnia 2017, 19:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »