Fly4free.pl

Tajlandia w sezonie: Bangkok, Phuket, Krabi i Chiang Mai w jednej podróży z Warszawy za 3429 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3429 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MORTEZA YOUSEFI / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto propozycja, na którą czekałeś! Wybierz się na niezapomniany wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej w terminie, w którym nie trzeba będzie martwić się o pogodę. Zainspiruj się przygotowanym przeze mnie pomysłem, by odwiedzić piękne plaże, mistyczne świątynie oraz jedną z najsłynniejszych metropolii świata.

Wycieczka do Azji zaplanowana została w terminie 21 lutego – 12(13) marca. Zacznij od rezerwacji głównego lotu, czyli podróży z Warszawy do Bangkoku. Odbędzie się ona na pokładzie samolotów linii lotniczej Air China z przesiadkami w Pekinie. Dłuższą z nich możesz wykorzystać na szybkie odwiedziny w stolicy Państwa Środka. W cenę tych biletów wliczono bagaż rejestrowany.

Po Tajlandii poruszać się będziesz na pokładzie samolotów lokalnych linii lotniczych: AirAsia oraz Nok Air. Bilety na trasie Bangkok – Krabi – Chiang Mai – Phuket – Bangkok zarezerwujesz w tym miejscu, a bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą sam bagaż podręczny. Uwaga: w tajskiej stolicy czeka cię zmiana lotniska: lecąc z Europy, wylądujesz w porcie Bangkok-Suvarnabhumi. Natomiast w podróż po Azji wyruszysz z lotniska Bangkok-Don Muang.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Air China/AirAsia/Nok Air
Bagaż: podręczny
Plan podróży:
Warszawa – Bangkok 21(23) lutego
Bangkok – Krabi 23 lutego
Krabi – Chiang Mai 29 lutego
Chiang Mai – Phuket 5 marca
Phuket – Bangkok 10 marca
Bangkok – Warszawa 12 marca

Hotel od 110 PLN/pokój

Pobyt w Krabi rozpocznij mocnym akcentem – od zakwaterowania w 4* Krabi Front Bay Resort. Obiekt znajduje się na samym wybrzeżu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Chiang Mai wybierz noclegi w świetnym 4* Pool Suite Chiang Mai. Będzie to znakomite miejsce na relaks i dobra baza wypadowa do odkrywania pobliskich atrakcji.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Phuket zatrzymaj się w pobliżu najsłynniejszej plaży na wyspie – Patong Beach. Rekomenduję wybrać tam 4* hotel The Bloc z fenomenalnym widokiem na pobliską zatokę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Bangkoku postaw na 4* hotel The Quarter Hualamphong by UHG. Będzie to świetna baza wypadowa na (prawdopodobnie) najlepszy nocny rynek w mieście – w Chinatown.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »