Mnich w Bangkoku
22.06.2023

Tajlandia w sezonie: loty Lufthansą do Bangkoku z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 2188 PLN

2188 PLN Tajlandia w sezonie z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
No i to jest bardzo dobra oferta! Bilety do uwielbianej przez wszystkich Tajlandii i to w szczycie panującego tam sezonu, są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie zmarnuj takiej okazji i już dziś zaplanuj swoją podróż do Azji Południowo-Wschodniej.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Bangkoku udasz się z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy, z portu lotniczego Kraków-Balice oraz warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w okresie pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Część z dostępnych terminów znajdziesz wypisane poniżej w tekście.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Monachium. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2024 r.
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny

Hotel od 324 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Tajlandii proponuję ci noclegi w 5* hotelu Lit Bangkok. Na jego terenie znajduje się odkryty basen oraz dobrze wyposażone centrum fitness. Każdy pokój jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w 4* hotelu Novotel Bangkok Ploenchit Sukhumvit. Na 9. piętrze mieści się odkryty basen oraz centrum fitness. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi. W każdym pokoju jest łazienka, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zastanawiasz się, dokąd wybrać się z Bangkoku na zasłużony relaks? Tutaj możliwości jest bardzo wiele, a wszystko zależy wyłącznie od twoich upodobań. Resztę urlopu możesz na przykład spędzić na wyspie Phuket lub w prowincji Krabi.

Atrakcje 160 PLN/osoba

Z pobytu w stolicy Tajlandii chcesz wycisnąć jak najwięcej? Obowiązkowo musisz zajrzeć na słynny pływający targ oraz ten zlokalizowany w sąsiedztwie torów kolejowych.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 18.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Rajskie krajobrazy i hotel z all inclusive 🏝️😋 Relaks na Malediwach W SEZONIE za 5366 PLN 😱✨
Malediwy z Berlina 5366 PLN

Rajskie krajobrazy i hotel z all inclusive 🏝️😋 Relaks na Malediwach W SEZONIE za 5366 PLN 😱✨

Tanio do Japonii z Polski 😮🤭 Loty za 2098 PLN 🎎🎴
Japonia z Polski 2098 PLN

Tanio do Japonii z Polski 😮🤭 Loty za 2098 PLN 🎎🎴

Odkryj Miasto Lwa 🦁 Loty do Singapuru od 2485 PLN 😍✈️
Singapur z Warszawy od 2485 PLN

Odkryj Miasto Lwa 🦁 Loty do Singapuru od 2485 PLN 😍✈️

Tajlandia w sezonie 👑😍 Loty Qatar Airways do Bangkoku od 2157 PLN 😱🌴
Azja z Pragi od 2157 PLN

Tajlandia w sezonie 👑😍 Loty Qatar Airways do Bangkoku od 2157 PLN 😱🌴

Bangkok (7 dni) w The Cottage Suvarnabhumi z Warszawy
OD 5069 PLN

Bangkok (7 dni) w The Cottage Suvarnabhumi z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Bangkok (7 dni) w Tai Pan (Bangkok) z Warszawy (BB)
OD 5185 PLN

Bangkok (7 dni) w Tai Pan (Bangkok) z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Bangkok (7 dni) w The Cottage Suvarnabhumi z Warszawy (BB)
OD 4600 PLN

Bangkok (7 dni) w The Cottage Suvarnabhumi z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Bangkok (7 dni) w Tinidee Trendy Khaosan z Warszawy (BB)
OD 4858 PLN

Bangkok (7 dni) w Tinidee Trendy Khaosan z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego gdy wybieram osoby dorosłe, to wychodzi 2100 za osobę, a jak dodaję dzieci, to wychodzi po 3k, 4k lub więcej za osobę? Dzieci zazwyczaj obniżały cenę, a tu ciekawostka. I to kolejna taka promka. Czy to kwestia Skyskanera?
Tabalski, 22 czerwca 2023, 15:38 | odpowiedz
Podejrzewam , że to kwestia ilości biletów w promocyjnej cenie. 
Tabalski Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego gdy wybieram osoby dorosłe, to wychodzi 2100 za osobę, a jak dodaję dzieci, to wychodzi po 3k, 4k lub więcej za osobę? Dzieci zazwyczaj obniżały cenę, a tu ciekawostka. I to kolejna taka promka. Czy to kwestia Skyskanera?
Magdalena Cieślińska, 22 czerwca 2023, 16:59 | odpowiedz
Spóźniłam się, po 4h nie ma już biletów w tak atrakcyjnej cenie 😭
Magdalena Cieślińska, 22 czerwca 2023, 17:00 | odpowiedz