Tajlandia inaczej za 4270 PLN! Loty do Bangkoku z Warszawy + noclegi w domku w „koronie drzew”
Do Bangkoku polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczych Austrian Airlines w terminie 4(5)-12 czerwca z lotniska w Warszawie. Po drodze czekają cię przesiadki w Wiedniu. Do Pattayi dojedziesz bez problemu autobusem.
W Tajlandii polecam ci zatrzymać się w domku zlokalizowanym w „koronie drzew”. Noclegi w tym miejscu będą z pewnością ciekawym doświadczeniem i niezapomnianym przeżyciem.
Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: Austrian Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek w „koronie drzew„
Za loty w obie strony oraz noclegi w wyjątkowym domku zapłacisz 4270 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 3144 PLN/2 osoby/pobyt
W Bangkoku zatrzymaj się w domku w „koronie drzew”. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, dostępem do WiFi i widokiem na okolicę. W cenę noclegów wliczono śniadanie. Obiekt mieści się niedaleko centrum miasta i dostarczy ci niezapomnianych wrażeń.
Atrakcje od 182 PLN/osoba
W Bangkoku polecam ci wizytę w dzielnicy Phra Nakhon. Odkryj świątynie Wat Ratchanatdaram oraz Wat Suthat.
- Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy, a część o Azji Południowo-Wschodniej posiada wiele wątków – zapraszam.
- Pamiętajcie, że wybierając się do Tajlandii, nie będziecie potrzebowali wizy!
- Przed wyjazdem koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy!
- Przed podróżą do Azji polecam zaopatrzyć się w aplikację Grab. Działa ona na takiej samej zasadzie jak Uber czy MyTaxi.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Oszczędzaj na roamingu, kiedy wyjeżdżasz poza UE »
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Hurghada od 2750 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Berlin)
Teneryfa od 2799 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Słoneczny Brzeg od 1729 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Nocne rynki w Azji: gdzie pysznie zjeść za 5 zł, znaleźć miejsca z gwiazdką Michelin i trafić na weselną ucztę?
- Krabi, Phuket a może gdzieś indziej? Od jakiego miejsca najlepiej zacząć obcowanie z Tajlandią? Sprawdzamy
- Koh Lanta, czyli najbardziej niedoceniana wyspa Tajlandii. Co można tam zobaczyć i jak się tam dostać?
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?