Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: europejskie loty od 140 PLN, Azja od 2032 PLN. Wyloty z Warszawy

140 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Geio Tischler / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kolejna odsłona cyklicznej promocji u naszego narodowego przewoźnika to okazja na tańsze bilety. Tym razem macie możliwość zaplanować wiosenny urlop w jednym z ciekawych kierunków – szczegóły poniżej.

Poniżej wybrałem dla was najciekawsze kierunki w ramach aktualnej wyprzedaży. Wszystkie propozycje to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów PLL LOT z Warszawy z wliczonym bagażem podręcznym. Dodatkowo, korzystając z kodu zniżkowego BIZ40 otrzymacie do 40% zniżki na loty w klasie biznes.

Wszystkie dostępne kierunki: Dubrownik, Dusseldorf, Genewa, Hamburg, Kopenhaga, Londyn, Madryt, Ostrawa, Podgorica, Sztokholm, Tirana, Zurych, Sri Lanka.

Wyloty z: Warszawy
Termin podróży: marzec– maj
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 163 PLN/pokój

Wybieracie się do Tirany? Zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 4* hotelu Golden Ring Resort – ze śniadaniami wliczonymi w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Azji rekomenduję wam zafundować sobie odrobinę luksusu – zatrzymując się w 5* hotelu Amagi Aria.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w Europie bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Wybieracie się do Azji? Turyści, którzy zostali w pełni zaszczepieni (14 dni po ostatniej dawce), są zwolnieni z obowiązku okazywania testu. Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Sri Lance przeczytacie tutaj.
  • Macie pytania w związku z nadchodzącą podróżą? Zadajcie je na naszym forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »