Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: tanie loty na Bałkany (Albania, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Słowenia) z Warszawy od 197 PLN

197 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tym razem w ramach kolejnej cyklicznej edycji promocji naszego narodowego przewoźnika macie szansę zarezerwować loty na południe Europy w okazyjnych cenach. Sami zdecydujcie, który kierunek interesuje was najbardziej i zaplanujcie następną podróż. Nie zwlekajcie jednak z zakupami, oferta aktualna jest tylko dziś!

W podróż udacie się w jesiennych oraz zimowych terminach. Czekają was bezpośrednie loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina z wliczonym bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie będzie problemem, jeżeli zapoznacie się wcześniej z przygotowanym przez nas poradnikiem.

Termin podróży: październik – styczeń
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotelod 151 PLN/pokój

W Tiranie proponuję wam zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Golden Ring Resort. Czekają tam na was elegancko urządzone pokoje z klimatyzacją, prywatną łazienką oraz dostępem do WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono także codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Skopje proponuję wam postawić na 4* hotel znanej sieci Best Western. Klimatyzowane pokoje wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 49 PLN/doba

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu – na przykład w Skopje czekają na was bardzo atrakcyjne ceny poza głównym, turystycznym sezonem.

Foto: Ungvari Attila / Shutterstock
Foto: RossHelen, Shutterstock
Foto: S-F / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Macie pytania dotyczące swojej przyszłej podróży? Skorzystajcie z wiedzy i doświadczenia naszych forumowiczów.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »