Fly4free.pl

Sylwester w Polsce: zestawienie noclegów (piątek-niedziela) w górach od 370 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrzej Machnik / Unsplash.com
od
370 PLN/2 noce
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.12.2022 - 01.01.2023
To już „prawie” ostatni dzwonek, aby zadbać o swoje sylwestrowe plany. Jeżeli jeszcze ich nie posiadasz, to rozważ wyjazd na południe kraju. W poniższym tekście znajdziesz wciąż dostępne oferty zakwaterowanie w sąsiedztwie gór.

Ceny pobytów w tym „gorącym okresie” 30 grudnia – 1 stycznia (piątek-niedziela) w Białce Tatrzańskiej, Jeleniej Górze, Kościelisku, Muszynie, Podgórzynie oraz Wiśle dla dwóch osób zaczynają się już od 370 PLN/2 noce.

Hotel od 370 PLN/2 osoby/2 noce

W Kościelisku proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w obiekcie Kirowy Gościniec. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Muszynie wybrałem dla ciebie ofertę pobyt w obiekcie Willa Barwy Wspomnień. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się mini aneks kuchenny, miejsce do relaksu i spania oraz łazienka z prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Nieopodal Białki Tatrzańskiej proponuję ci noclegi w obiekcie Osada Groń. Wszystkie pokoje są ogrzewane i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

U podnóża Karkonoszy proponuję ci pobyt w obiekcie Stara Willa, który znajduje się w Jeleniej Górze. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Natomiast we wsi Podgórzyn proponuję ci noclegi w obiekcie Ostoja Karkonoska. Znajduje się on w sąsiedztwie karkonoskiego parku narodowego oraz zbiornika wodnego Sosnówka.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w Wiśle w obiekcie Willa Silesia. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz sauny suchej.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »