Fly4free.pl

Sylwester i Nowy Rok w Paryżu za 841 PLN. Loty z Warszawy i 3* hotel ibis

841 PLN
Foto: Melinda Nagy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i powitajcie Nowy Rok pod wieżą Eiffla, bawiąc się na Polach Marsowych lub na Polach Elizejskich. Czeka na was niezwykły pokaz świetlny, który rozgrywać się będzie na Łuku Triumfalnym.

W gorącym okresie sylwestrowo-noworocznym, do „stolicy zakochanych” polecicie z lotniska Chopina. 30 grudnia wylecicie z Warszawy (o godz. 17:00), aby w Paryżu wylądować przed godziną 20:00 – resztę dnia wykorzystajcie na dostanie się do hotelu. Z Francji do stolicy Polski podróżować będziecie w sobotę, 2 stycznia. Wylot zaplanowany jest na godzinę 20:05. Dzięki późnej porze lotu będziecie mieli do dyspozycji praktycznie cały dzień, który warto warto przeznaczyć na zwiedzanie stolicy Francji.

W najniższej cenie do Paryża Orly podróżować będą członkowie Wizz Discount Club, chętni na bilety bez WDC zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych kosztów na pokład samolotu linii Wizz Air zabrać będziecie mogli mały bagaż podręczny.

W Paryżu polecam wam noclegi w 3* hotelu ibis Paris Alesia Montparnasse 14eme, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Hotel znajduje się w odległości 550 metrów od stacji metra Alésia.

Termin podróży: 30 grudnia – 2 stycznia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za city-break w Paryżu zapłacicie 842 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1099 PLN/2 osoby/pobyt

W stolicy Francji zatrzymacie się w 3* hotelu sieci ibis – Paris Alesia Montparnasse 14eme, gdzie za pobyt dwóch osób od 30.12 do 2.01 zapłacicie 1099 PLN. Wybierzcie serwis getaroom, aby skorzystać z najniższej oferty.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Sylwester w Paryżu, gdzie go spędzić?

Idealnym rozwiązaniem wydaje się zabawa na olach Marsowych, nieopodal wieży Eiffla, gdzie będziecie mogli świętować powitanie Nowego Roku z mieszkańcami stolicy Francji. Zamiast klasycznego pokazu stycznych ognii, możecie spodziewać się niezapomnianego spektaklu świetlnego, który rozgrywać się będzie na Łuku Triumfalnym, a idealnym miejscem do jego podziwiania będą Pola Elizejskie.

Sylwestrową zabawę będziecie mogli kontynuować w dzielnicy Montmartre, gdzie wokół bazyliki Sacré-Coeur ludzie bawią się na ulicy oraz w tutejszych barach, klubach i restauracjach – gwarantowana moc atrakcji do białego rana.

Konkrety? Proszę bardzo! Zabawa w klubie Wanderlust kosztować was będzie 49 EUR (ok. 222 PLN), w tej cenie otrzymacie 3 darmowe drinki. Impreza w stylu lat 80 w klubie Bus Palladium kosztować was będzie 59 EUR (ok. 267 PLN), ale dzięki temu otrzymacie aż 10 darmowych drinków!

Po odespaniu nocnego szaleństwa warto skorzystać z okazji i wybrać się na spacer połączony ze zwiedzaniem. W pierwszych dniach stycznia nie powinny przeszkadzać wam tłumy, dzięki temu będzie to idealna forma relaksu dla ciała i ducha ? Opustoszałe ulice oraz place wokół głównych atrakcji będą bardzo dobrym planem do uwiecznienia wspomnień na fotografii.

Foto: Martina Badini / Shuttertsock
Foto: Nattee Chalermtiragool / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Z lotniska Paris Orly do centrum miasta dojedziecie tramwajem T7. Więcej informacji znajdziecie w tym temacie na forum.

  • Czterodniowe zwiedzanie Paryża, krok po kroku. Mega poradnik!

  • Tych miejsc w Paryżu nie możecie przegapić. Zapoznajcie się z listą ciekawych obiektów.

  • Podróż z bagażem podręcznym? Bez obaw, podpowiadamy jak się spakować.

  • We Francji płaci się w euro (EUR), aby nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach polecam zabrać w podróż wielowalutową kartę Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »