Fly4free.pl

Sylwester w Norwegii za 332 PLN (388 PLN bez WDC). Loty z Gdańska do Haugesund + domek + auto

332 PLN
Oferta nieaktualna
zimowy krajobraz
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dignity 100 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W dalszym ciągu szukacie inspiracji na tegorocznego Sylwestra? Proponuję spędzić go na północy, gdzie widoki i zimowa atmosfera z pewnością nie zawiodą.

Podsumowanie oferty

332 PLN / osoba (1326 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Haugesund (29 grudnia - 1 stycznia) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Daltun za 592 PLN / 4 osoby / 3 noce (148 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 422 PLN / 4 osoby (106 PLN / osoba)

W celu uzyskania najniższej ceny po kliknięciu w link wybierzcie spośród dostępnych opcji Wizz Air.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Norwegii polecam wynająć domek Daltun na cały pobyt za 592 PLN/4 osoby. Jest to wspaniały apartament z dwoma oddzielnymi sypialniami, jedną łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. Znajduje się on w bardzo pięknej i cichej okolicy z otaczającymi jeziorami, lasami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Do dyspozycji gości jest także bezpłatne WiFi i parking.

Wypożyczcie na lotnisku w Haugesund samochód, dzięki temu łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zwiedzicie okolicę. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »