Fly4free.pl

Sylwester w Finlandii za 281 PLN (371 PLN bez WDC) – loty z Gdańska do Turku oraz nocleg na statku ze śniadaniem

281 PLN
port w Turku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jarmo Piironen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przed Wami pomysł na spędzenie tegorocznego Sylwestra w Finlandii. Rzućcie wszystko i przywitajcie Nowy Rok na północy Europy. Urozmaiceniem pobytu będzie niewątpliwie noc spędzona na statku.

Podsumowanie oferty

281 PLN / osoba (562 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Turku (31 grudnia - 1 stycznia) za 236 PLN / 2 osoby (118 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Laivahostel Borea za 326 PLN / 2 osoby / 1 noc (163 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Obiekt Laivahostel S/S Bore mieści się na statku, na rzece Aurajoki w Turku. Oferuje on zakwaterowanie w kajutach z łazienką. Rano goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny, jak również zjeść śniadanie, które wliczone jest do ceny zakwaterowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »