Fly4free.pl

Sylwester w Bukareszcie od 326 PLN. Loty z Warszawy i apartament w centrum

326 PLN
Oferta wyprzedana
sylwester w bukareszcie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Augustin Lazaroiu's / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Świetna okazja na zaplanowanie tegorocznego Sylwestra. Wybierzcie się na przełomie roku na dwa dni do stolicy Rumunii.

Na powitanie Nowego Roku polecicie linią lotniczą Wizz Air. Za pełen pakiet zapłacicie 326 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych. Bilety na loty w dniach 30 grudnia – 1 stycznia będą was kosztowały 178 PLN za osobę. Najtaniej kupią je trzy pierwsze osoby, kolejne zapłacą jedynie 30 PLN więcej. Noclegi w apartamencie to koszt 295 PLN (148 PLN za osobę). Sylwestrową noc proponuję wam spędzić w jednej z wielu restauracji w Starym Mieście, a Nowy Rok przywitać przy Pałacu Parlamentarnym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W stolicy Rumunii proponuję wam zakwaterowanie w apartamencie Korona Centreville Suites Bucharest, który leży w centrum miasta, niedaleko placu Piața Unirii i stacji metra Universitate. Apartamenty są klimatyzowane i wyposażone w telewizory, aneksy kuchenne i prywatne łazienki. Za 2 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 295 PLN.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »