Fly4free.pl

Sylwester nad Adriatykiem za 642 PLN. Loty do Ankony z Krakowa + 3 dni w 3* hotelu

642 PLN
Foto: cristian ghisla / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wciąż nie macie sylwestrowych planów? Nie zostało dużo czasu – jeżeli nie chcecie spędzić go w domu, proponuję skorzystać z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybrać się na kilka dni w malownicze rejony włoskiego wybrzeża Adriatyku.

Na wycieczkę do Włoch polecicie w terminie 30 grudnia – 2 stycznia. Czeka was bezpośrednia podróż z lotniska w Krakowie do Ankony, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Fortuna. Do waszej dyspozycji będą eleganckie, klasycznie urządzone pokoje, bar oraz parking.

Termin podróży: 30 grudnia – 2 stycznia
Wylot z: Krakowa
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 642 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 457 PLN/2 osoby

Kraków – Ankona – Kraków >>

Hotel 827 PLN/2 oosby/pobty

Pokoje w 3* hotelu Fortuna wyposażono w wygodne łóżka, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 327 PLN/pobyt

Od razu po wylądowaniu w Italii polecam wam wypożyczyć samochód – pozwoli on łatwo dostać się do hotelu oraz zachować niezależność w podróży.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

W okolicach Ankony znajdziecie to, co Italia ma najlepszego do zaoferowania: piękne wybrzeże, wspaniałe panoramy, wysokie góry oraz oczywiście doskonałą kuchnię – będzie to idealne miejsce na spędzenie noworocznego wyjazdu!

W czasie spacerów po mieście nie możecie ominąć jego wspaniałych zabytków: Duomo di Ancona, łuku Trajana, łuku Klemensa oraz kościoła Santa Maria della Piazza. Przystańcie na chwilę na filiżankę wyśmienitej kawy na Piazza Roma oraz wybierzcie się na spacer po malowniczej plaży Passetto.

Lubicie odkrywać w podróży nowe smaki? Włochy to świetne miejsce na rozkosze dla podniebienia – w tym celu polecam wam odwiedzić świetną restaurację La DegOsteria.

Foto: Denis Bernovschi / Unsplash
Foto: LucaLorenzelli / yayimages.com
Foto: LucaLorenzelli / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »