Fly4free.pl

Sylwester nad fiordami za 417 PLN (482 PLN bez WDC). Loty z Gdańska do Alesund + domek + auto

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
417 PLN
Oferta nieaktualna
domki nad fiordami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: In Green / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ucieknijcie przed codziennością i świętujcie Nowy Rok w otoczeniu norweskich fiordów. Za 3-dniową wycieczkę zapłacicie nieco ponad 400 złotych.

Podsumowanie oferty

417 PLN / osoba (1667 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (29 grudnia - 1 stycznia) za 412 PLN / 4 osoby (103 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Hytte i Dalsbygd za 615 PLN / 4 osoby / 3 noce (154 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 640 PLN / 4 osoby (160 PLN / osoba)

W celu uzyskania najniższej ceny po kliknięciu w link wybierzcie spośród dostępnych opcji Wizz Air.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Norwegii polecam wynająć domek Hytte i Dalsbygd na cały pobyt za 615 PLN/4 osoby. Obiekt posiada dwie sypialnie, łazienkę i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Znajduje się on w bardzo pięknej i cichej okolicy z otaczającymi jeziorami, lasami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Do dyspozycji gości jest także bezpłatny parking.

Wypożyczcie na lotnisku w Alesund samochód, dzięki temu łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zwiedzicie okolicę. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »