Fly4free.pl

Zbiór lotów na Sardynię i Sycylię z Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia od 153 PLN

od 153 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Standret / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcecie poczuć powiew lata? Marzy się wam relaks w promieniach słonecznych, a przy okazji chcielibyście coś zwiedzić w ciszy i spokoju? W takim razie wybierzcie się wiosną na jedną z dwóch włoskich wysp.

Na Sardynię (Alghero, Cagliari) oraz Sycylię (Katania, Palermo, Trapani) udać się będziecie mogli w kwietniu i maju – część z dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście.

Na obie włoskie wyspy podróżować będziecie z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, krakowskiego lotniska w Balicach, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Tam i z powrotem polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Alghero rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Soledado. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, minibar oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Palermo proponuję wam noclegi w 4* hotelu Astoria Palace, który znajduje się nieopodal parku Parco Piersanti Mattarella. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a w każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1444 PLN/7 dni

Marzy się wam eksploracja Sycylii? W takim razie rozważcie wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie. Z własnym pojazdem, łatwo i wygodnie dojedziecie w różne rejony włoskiej wyspy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »