Fly4free.pl

Słoneczna wycieczka na Sycylię za 429 PLN. Loty z Katowic + noclegi

429 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Samir Kharrat / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ciao Siciliano! Spragnieni promieni słonecznych, nieziemsko pysznej kuchni i włoskiego temperamentu? Zaplanujcie już teraz krótką wizytę w portowej Katanii, gdzie czekają na was długie spacery wzdłuż Via Etnea, arancini w Arancinerii Espresso Serafino i pistacjowa granola. Wystarczająco was skusiłam?

Na wycieczkę do Włoch udacie się w połowie przyszłego miesiąca, w terminie 9 – 13 marca. W podróż polecicie z lotniska w Katowicach na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu wybrałam dla was zakwaterowanie w pensjonacie Antico Mercato. Do waszej dyspozycji będą tam komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami oraz dostępem do Wi-Fi.

Termin podróży: 9 – 13 marca
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 429 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 652 PLN/2 osoby/4 noce

W Katanii zatrzymajcie się w obiekcie Antico Mercato, który cieszy się doskonałymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Wasza podróż rozpocznie się w Katanii, która jest jednym z największych miast portowych Sycylii i ma do zaoferowania bardzo wiele atrakcji. Będąc w mieście obowiązkowo wybierzcie się na długi spacer wzdłuż ulicy handlowej Via Etnea, gdzie wokół znajdziecie wiele ciekawych restauracji i sklepów z pamiątkami.

Jeżeli chodzi o zabytki, to nie możecie przegapić Bazyliki Katedralnej św. AgatyCastello Ursino oraz teatru Massimo Bellini. Popołudnie warto spędzić w przepięknym ogrodzie Villa Bellini.

Będąc już we wschodniej części wyspy, nie możecie zrezygnować z wycieczki na Etnę. Na szczyt wulkanu dostaniecie się na dwa sposoby: albo decydując się na trekking, albo wjeżdżając kolejką.

katania
Foto: Roberto-Lo-Savio-Shutterstock
Foto: Leonid-Andronov-Shutterstock
Foto: Romas_ph / yayimages.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »