Fly4free.pl

Święta Wielkanocne w górach! Zestawienie noclegów ze śniadaniami i krytym basenem od 640 PLN/2 noce

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dariusz Jarzabek / Shuttertock
od
640 PLN/2 noce
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.04.2022 - 18.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W tym roku postawcie na odprężające i spokojne święta. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawianie z bardzo dobrymi ofertami zakwaterowania w Beskidzie Śląskim, Karkonoszach oraz na Podhalu i wybierzcie coś dla siebie.

Na świąteczną wycieczkę wybierzecie się 16 kwietnia, a do domu wrócicie 18 kwietnia. Tylko od was zależy czy Wielkanoc spędzicie w Białce Tatrzańskiej, Bukownie Tatrzańskiej, Istebnej, Krynicy-Zdrój, Sosnówce czy Szklarskiej Porębie.

W każdym z tych miejsc zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym obiekcie, a w cenie zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z krytego basenu. Ceny świątecznych pobytów dla dwóch osób zaczynają się od 640 PLN/2 doby.

Hotel od 640 PLN/2 osoby/2 noce

W Beskidzie Śląskim rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* ośrodku wypoczynkowym Leśniczówka & Elias Spa, który położony jest w centrum malowniczej miejscowości Istebna. W cenie zakwaterowania będziecie mogli korzystać z krytego basenu, miejsca parkingowego oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bukowinie Tatrzańskiej postawicie na zakwaterowanie w 3* hotelu Zbójnicówka. W cenie noclegów będziecie mieli zapewnione codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi, krytego basenu oraz możliwość korzystania z miejsca parkingowego (bezpłatnie).

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Krynicy-Zdrój proponuję wam noclegi w 4* hotelu Mercure Resort&Spa, który położony jest nieopodal parku zdrojowego. Codzienne śniadania, możliwość korzystania z sieci WiFi, krytego basenu oraz centrum fitness – jest to wliczone w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

U podnóża Karkonoszy rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Radisson Szklarska Poręba. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi i strefy wellness (kryty basen, centrum fitness, sauna).

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Podhalu wybrałem dla was ofertę zakwaterowania codziennymi śniadaniami w fantastycznym hotelu apartamentowym – Askana. Ponadto na miejscu będziecie mogli korzystać z krytego basenu, sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dla osób, które są w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie, wybrałem ofertę pobytu w 4* hotelu Lake Hill Resort & Spa. Znajduje się on w miejscowości Sosnówka, nieopodal zamku księcia Henryka. W cenie pobytu będziecie mieli zapewnione śniadania, dostęp do dwóch krytych basenów, miejsca parkingowego oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »