Fly4free.pl

Święta Bożego Narodzenia na Malcie za 805 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

805 PLN
Oferta wyprzedana
malta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Calin Stan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli przeszło wam kiedyś przez myśl, by spędzić święta poza domem, to rozważcie moją propozycję. W „gorącym” okresie Bożego Narodzenia proponuję wam przeloty na słoneczną Maltę ze stolicy Polski. Dokładając do tego zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach, otrzymacie pakiet w atrakcyjnej cenie. Decydujcie się szybko i cieszcie się 16°C ciepła.

Na śródziemnomorską wyspę proponuję wam polecieć na tydzień (21-28 grudnia), możecie także skorzystać z okazji i wybrać się tam na 4 dni (24-28 grudnia). W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Za przeloty ze stołecznego lotniska zapłacicie 398 PLN. Taka cena dostępna jest dla osób posiadających wykupiony Wizz Discount Club. Osoby, które nie posiadają WDC, za bilety będą musiały wyłożyć po 498 PLN.

Bez dodatkowych kosztów na Maltę będziecie mogli zabrać tylko mały bagaż podręczny. Za możliwość wniesienia na pokład walizki o wymiarach 50 × 40 × 23 cm oraz małego plecaka będziecie musieli zapłacić dodatkowe 89 PLN w jedną stronę.

Na wyspie proponuję wam zakwaterowanie w 3* pensjonacie Spinola. Znajduje się on w samym sercu miejscowości St Julian’s i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Wierzcie mi na słowo, będziecie zadowoleni z pobytu tutaj.

Termin podróży: 21 – 28 grudnia 2019
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie przez 7 nocy w okresie świąt Bożego Narodzenia zapłacicie 805 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż398 PLN

Warszawa – Malta – Warszawa

malta loty z warszawy

Interesuje was krótszy pobyt? Wybierzcie się na Maltę od 24 do 28 grudnia.

Hotel813 PLN/2 osoby/pobyt

Na Malcie proponuję wam noclegi w 3* pensjonacie Spinola.

noclegi na malcie

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić na Malcie zimą?

Pod koniec grudnia na Malcie możecie liczyć na słoneczną pogodę z dodatnią temperaturą. Oczywiście, to nie jest najlepszy czas na wylegiwanie się na plaży – ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiedzać, a jest naprawdę co!

Wybierzcie się do Vallettay -to obecna stolicy Malty. Polecam wam popłynąć do niej promem z Sliemy. Za bilet w jedną stronę zapłacicie 1,5 EUR, a powrotny kosztować was będzie 2,8 EUR. Miasto pełne jest wzniesień, wąskich uliczek oraz zabytków, znajduje się ich tutaj aż 320! Warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie najdalej wysuniętej na południe europejskiej stolicy.

Jeśli nie lubicie gwarnych i zatłoczonych miejsc, musicie wybrać się do Mdiny. To dawna stolica Malty nazywana też często „cichym miastem”. Fani kultowego serialu „Gra o Tron” na pewno rozpoznają niektóre fragmenty miasta, gdyż to właśnie tutaj znajdowała się stolica krainy Westeros.

Mdina malta
Foto: In Green / Shutterstock
malta
Foto: Calin Stan / Shutterstock
Malta Sliema
Foto: krivinis / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »