Fly4free.pl

Super przygoda! Dubaj, Dżakarta, Singapur i Ateny za 2505 PLN. Wylot z Katowic

2505 PLN
Oferta wyprzedana
Borobudur
Foto: Valery Bocman / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dla żądnych przygód przygotowałem ciekawą propozycję wycieczki do Azji w oparciu o kombinację kilku linii lotniczych. Podróż będzie trwała niecałe 3 tygodnie.

Rozpoczniecie ją wylotem linią WizzAir z Katowic do Dubaju. Tam spędzicie 4 doby. Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać tylko bagaż podręczny. Następnie po 4 dniach (26 listopada) udacie się na zwiedzanie stolicy Indonezji. Tam zagościcie na nieco dłużej, bo tydzień ale to miejsce, gdzie zdecydowanie jest co zwiedzać.

Z Dżakarty do Singapuru polecicie 3 grudnia samolotem linii JetStar. Również i w tym przypadku bez ponoszenia dodatkowych kosztów zabierzecie tylko bagaż podręczny. Po kilku spędzonych dniach w tym mieście udacie się do ostatniego punktu podróży, czyli Aten. Na zwiedzanie będziecie mieli 5 dni. Do kraju wrócicie 12 grudnia.

Oto jak będzie wyglądała trasa przelotów:

W Dubaju proponuję wam się zatrzymać w 4* hotelu Al Khaleej Plaza Hotel. Znajdziecie w nim wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu, m.in. prywatną łazienkę, mini bar czy darmowy internet WiFi. W Dżakarcie z kolei proponuję zakwaterowanie w 5* The Media Hotel & Towers. Leży on w północnej części miasta, bliżej wybrzeża.

Szukając hotelu w Singapurze rozważcie pobyt w Hotel 81 Heritage. Leży on niecałe 2 km od centrum miasta. W Atena polecam Hotel Dorian Inn.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »