Fly4free.pl

Loty do Skopje z Poznania za 162 PLN z WDC (259 PLN bez WDC)

162 PLN
skopje macedonia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrii Lutsyk / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Piękne Bałkany zapraszają! Korzystając z oferty Wizz Air dolecicie tam w dobrej cenie.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Motel Atika znajduje się w okolicy Starego Bazaru w Skopje, 800 metrów od Kamiennego Mostu. Oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Wszystkie wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę z prysznicem.

Wypożyczonym samochodem komfortowo zwiedzicie Macedonię. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance.com będziecie mogli cieszyć się spokojną jazdą.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Do Skopja, w Skopju - kiedy w końcu się nauczycie poprawnej odmiany?! 
Mxd, 3 września 2018, 11:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »