Fly4free.pl

Skoki narciarskie w Lahti: loty z Gdańska, auto, noclegi, karnet na zawody za 563 PLN

563 PLN
Oferta wyprzedana
skocznie narciarskie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hert Niks / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do Finlandii w terminie, na który przypadają konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. W tytułowej cenie otrzymacie pełen pakiet, składający się z lotów do Turku, wypożyczonego auta, zakwaterowania na 3 noce w Lahti oraz biletów na całe zawody.

Już za niespełna dwa tygodnie będziecie mieli okazję poczuć atmosferę narciarskiego święta na własnej skórze. Puchar Świata w drugi weekend lutego zawita do Lahti. Nasi skoczkowie radzą sobie coraz lepiej, więc emocji z pewnością nie zabraknie!

Foto: krumcek / Shutterstock.com

Razem: 2253 PLN/4 osoby (563 PLN/osoba)

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Liczącą ponad 200 kilometrów trasę z lotniska w Turku do Lahti pokonacie wynajętym autem. Dokupcie również jego ubezpieczenie Icarhireinsurance.

W Lahti rozważcie wynajęcie całego mieszkania. Leży ono w spokojnej dzielnicy, kilkaset metrów od centrum miasta. Lokal składa się z dwóch osobnych sypialni, łazienki oraz aneksu kuchennego.

Zamiast pojedynczych biletów na każdy dzień zawodów najlepiej zakupić karnet na cały weekend za 43,50 EUR/os. Oprócz skoków narciarskich będziecie mogli śledzić na żywo rywalizację w kombinacji norweskiej oraz biegach narciarskich. Pełny program imprezy w Lahti znajdziecie tutaj »

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Warto wspomnieć że bilet obejmuje również biegi narciarskie i kombinację norweską, od rana jest co oglądać. Sam kompleks Salpausselkä bardzo fajny, jest duża ocieplana hala z jedzeniem, piciem, po zawodach są też koncerty. Polecam.
KondzikS, 26 stycznia 2019, 16:51 | odpowiedz
Avatar użytkownika
 Ja spałem w Helsinkach i jechałem na jeden dzień zawodów Onnibusem rano do Lahti i powrót późnym wieczorem, to też dobra opcja. W Lahti warto też pospacerować po jeziorze które jest niedaleko kompleksu sportowego (lub pojeździć na łyżwach czy nartach jeśli ktoś znajdzie wypożyczalnię).
KondzikS Warto wspomnieć że bilet obejmuje również biegi narciarskie i kombinację norweską, od rana jest co oglądać. Sam kompleks Salpausselkä bardzo fajny, jest duża ocieplana hala z jedzeniem, piciem, po zawodach są też koncerty. Polecam.
KondzikS, 26 stycznia 2019, 17:01 | odpowiedz
Dzięki. Dopisałam informację w tekście i zalinkowałam do całego programu imprezy.  
KondzikS Warto wspomnieć że bilet obejmuje również biegi narciarskie i kombinację norweską, od rana jest co oglądać. Sam kompleks Salpausselkä bardzo fajny, jest duża ocieplana hala z jedzeniem, piciem, po zawodach są też koncerty. Polecam.
Karolina Solecka, 26 stycznia 2019, 17:11 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Możecie wytłumaczyć mi jaka jest potrzeba wykupu dodatkowego ubezpieczenia? Myślałam, że  przy wynajmie auta wszystkie niezbędne ubezpieczenia są zawarte w cenie?Z góry dzięki za objaśnienie.
MrsHappyFace, 27 stycznia 2019, 0:38 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »