Fly4free.pl

Tanie loty do Irlandii. Shannon z Warszawy za 78 PLN

78 PLN
Irlandia klify
Foto: Jan Miko / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Od spektakularnych klifów i dziewiczej przyrody, po imponujące, średniowieczne zamki. Irlandia jest domem dla niezliczonych atrakcji.

Tak niskie ceny biletów lotniczych do Shannon nie zdarzają się często. Za 78 PLN możecie wybrać się w podróż w dwóch terminach. Polecicie tam na pokładzie linii Ryanair z małym bagażem podręcznym. Przed wyjazdem sprawdźcie nasz poradnik dotyczący pakowania się. Aby odwiedzić największą atrakcję regionu – Klify Moheru warto wypożyczyć auto w niskiej cenie.

Inne terminy za 78 PLN: 8-11 grudnia;

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Hotel Shannon Springs leży zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Shannon, pomiędzy zabytkowymi miastami Ennis i Limerick. Oferuje on bogato wyposażone, nowoczesne pokoje z prywatną łazienką oraz dostępem do sieci WiFi. Na terenie obiektu działa pub Old Lodge.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje kraju.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »