Fly4free.pl

San Francisco z Berlina od 1247 PLN. Na wakacje i nie tylko

1247 PLN
San Francisco
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Atrakcyjna oferta przelotów na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie swoją podróż do Kalifornii.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do San Francisco macie możliwość wybrania się pod koniec sezonu urlopowego za 1438 PLN (20 – 27 sierpnia). Za bilety w innym okresie zapłacicie tylko 1247 PLN (4 – 11 listopada), resztę dostępnych terminów znajdziecie w poniższym kalendarzu.

Do Kalifornii lecicie tuż zza naszej zachodniej granicy. Jak wygodnie dojechać do stolicy Niemiec dowiecie się z tego tekstu. W podróż do Stanów Zjednoczonych udacie się z jedną sztuką bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego (może to być plecak lub torebka) o wymiarach 40 x 30 x 15 cm.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Kalendarz najtańszych lotów

W San Francisco proponuję wam zatrzymać się w hotelu Aida Plaza, który położony jest w centrum miasta, nieopodal stacji metra 7th Street & Market Street. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych oraz radio. Ponadto każdy z nich dysponuje prywatną łazienką.

Zachęcam was do wypożyczenia samochodu po przylocie do San Francisco. Z własnym pojazdem łatwiej wam będzie poruszać po Kalifornii, a jest tutaj co oglądać np. Park Narodowy Yosemite czy miasta takie jak San Jose, Sacramento. Ceny wynajmu zaczynają się od 124 PLN/doba

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »