Fly4free.pl

Wakacje: Salwador z Berlina za 1890 PLN

1890 PLN
Oferta nieaktualna
san salvador
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hugo Brizard - YouGoPhoto/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rzadko spotykana na naszym portalu oferta tanich lotów do Salwadoru, jednego z państw Ameryki Centralnej. W wakacyjną podróż do tego małego państwa nad Oceanem Spokojnym wybierzecie się za 1890 PLN.

Salwador to niewielki kraj, wciśnięty pomiędzy Gwatemalę, a Honduras. Mimo tego, iż nie posiada tak spektakularnych atrakcji jak sąsiadka z północy, to z pewnością warty odwiedzin. Puste plaże nad Pacyfikiem, liczne wulkany, gęsta dżungla czy ruiny Tazumal – tutaj nie sposób się nudzić!

salwador loty
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Iberia.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Pierwszą noc po przylocie do Ameryki Centralnej proponuję Wam spędzić w hotelu Arbol de Sueños. Na miejscu czeka na Was wygodny, gustownie urządzony pokój z prywatną łazienka. Cena zawiera śniadanie. Po odpoczynku czym prędzej opuście stolice i wyruszcie odkrywać atrakcje kraju.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »