Fly4free.pl

Pasterka w Watykanie. Loty z Katowic do Rzymu za jedyne 78 PLN (178 PLN)

78 PLN
Oferta wyprzedana
Rzym święta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefano_Valeri / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W „gorącym” okresie Świat Bożego Narodzenia proponuję wam 3-dniową wycieczką do stolicy Włoch.

Do Rzymu wylecicie 22 grudnia z katowickiego lotniska. W drogę powrotną do kraju wyruszycie 25 grudnia o godz. 10:20. W stolicy Włoch nie zabawicie długo, ale co to będzie za wigilijny wieczór i noc. Pasterka na Placu Świętego Piotra, to będzie niezapomniane przeżycie. Każdy może wziąć w niej udział, a do Watykanu łatwo dojedziecie pomarańczową linią z dworca Termini. Musicie wysiąść na stacji Ottaviano, z której do Placu św. Piotra będziecie mieli ledwie kilometr.

Za bilety lotnicze zapłacicie tylko 78 PLN. W tak niskiej cenie podróżować będziecie linią Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W stolicy Włoch proponuję wam zakwaterowanie ze śniadaniami w hotelu Giorgina, który znajduje się w odległości 150 metrów od dworca Termini. Z lotniska Ciampino do centrum Rzymu łato dostaniecie się komunikacją miejską.

Kalendarz najtańszych lotów z Katowic do Rzymu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »