Rzym święta

Pasterka w Watykanie. Loty z Katowic do Rzymu za jedyne 78 PLN (178 PLN)

78 PLN do Rzymu z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

W „gorącym” okresie Świat Bożego Narodzenia proponuję wam 3-dniową wycieczką do stolicy Włoch.

Do Rzymu wylecicie 22 grudnia z katowickiego lotniska. W drogę powrotną do kraju wyruszycie 25 grudnia o godz. 10:20. W stolicy Włoch nie zabawicie długo, ale co to będzie za wigilijny wieczór i noc. Pasterka na Placu Świętego Piotra, to będzie niezapomniane przeżycie. Każdy może wziąć w niej udział, a do Watykanu łatwo dojedziecie pomarańczową linią z dworca Termini. Musicie wysiąść na stacji Ottaviano, z której do Placu św. Piotra będziecie mieli ledwie kilometr.

Za bilety lotnicze zapłacicie tylko 78 PLN. W tak niskiej cenie podróżować będziecie linią Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W stolicy Włoch proponuję wam zakwaterowanie ze śniadaniami w hotelu Giorgina, który znajduje się w odległości 150 metrów od dworca Termini. Z lotniska Ciampino do centrum Rzymu łato dostaniecie się komunikacją miejską.

Kalendarz najtańszych lotów z Katowic do Rzymu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 4.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacyjny city break w Neapolu za 407 PLN 💚🤍❤️
Neapol z Katowic 407 PLN

Leć na najlepszą pizzę w całych Włoszech!

Lato we włoskim „Mielnie” 😎👙🍸 Loty bez WDC i 4 noce w hotelu blisko plaży za jedyne 753 PLN
Rimini z Włoch 753 PLN

Ma być tanio? Na pewno jest taniej niż nad Bałtykiem!

Ruszyła Szalona Środa w PLL LOT 🔥 Sprawdź loty po Europie już od 349 PLN ✈️
Szalona Środa w PLL LOT 349 PLN

Ruszyła Szalona Środa w PLL LOT: sprawdź loty po Europie

Wakacje w Wiecznym Mieście 🏛️✈️ 4 noce w Rzymie za 909 PLN ☀️😎
Włochy z Krakowa 909 PLN

City break w Wiecznym Mieście: 4 noce w Rzymie

Rzym (7 dni) w Best Western Premier Royal Santina z Gdańska (BB)
OD 3616 PLN

Rzym (7 dni) w Best Western Premier Royal Santina z Gdańska (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Rzym (7 dni) w Occidental Aran Park z Rzeszowa (BB)
OD 3529 PLN

Rzym (7 dni) w Occidental Aran Park z Rzeszowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Rzym (7 dni) w Exe International Palace (ex Eurostars) z Rzeszowa (BB)
OD 3534 PLN

Rzym (7 dni) w Exe International Palace (ex Eurostars) z Rzeszowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Rzym (7 dni) w Best Western Globus z Rzeszowa (BB)
OD 4159 PLN

Rzym (7 dni) w Best Western Globus z Rzeszowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?