Fly4free.pl

Wyprzedaż Ryanair: bilety na wybrane połączenia od 19 PLN w jedną stronę!

19 PLN
ryanair
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Takie promocje to my lubimy! Skorzystajcie z niskich cen oferowanych przez Ryanair w dzisiejszej promocji i zaplanujcie swoje jesienne podróże. Nie zwlekajcie jednak z rezerwacjami – bilety znikają jak ciepłe bułeczki!

Tym razem Ryanair przygotował promocję, w ramach której możecie rezerwować dla siebie supertanie bilety we wrześniu i październiku na wybrane połączenia z siatki przewoźnika – najtańsze z nich kupicie już za 19 PLN w jedną stronę! W cenę wliczono bagaż podręczny, dlatego zachęcam was do przeczytania przygotowanego przez nas poradnika, jak się spakować.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Termin podróży: wrzesień i październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie także dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie się uwolnić wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »