Fly4free.pl

Zbiór tanich lotów Ryanair w południowych kierunkach (m.in. Chorwacja, Grecja, Jordania, Włochy i inne) z polskich miast od 39 PLN!

39 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Enrico14 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W systemie rezerwacyjnym Ryanair wciąż dostępne są bilety na podróże w atrakcyjnych, południowych kierunkach w obniżonych cenach. Chcielibyście złapać trochę słońca jeszcze tej jesieni? Zatem wybór zależy tylko od was. Macie szansę zwiedzić zabytkowe Ateny, zrelaksować się na plaży na Sardynii lub wybrać nad Morze Czarne do Odessy.

W poniższym zestawieniu znajdziecie najciekawsze propozycje lotów na południe w atrakcyjnych cenach. Wszystkie przeloty to bezpośrednie podróże realizowane z polskich miast na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. W cenę wliczono tylko bagaż podręczny, jednak zabranie go nie będzie problemem, jeśli zapoznacie się z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.

Termin podróży: październik – grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 116 PLN/pokój

Wybieracie się do Odessy? Skorzystajcie z niskich cen i zatrzymajcie się w 4* hotelu Black Sea Panteleymonovskaya. Czekają tam na was eleganckie, klasycznie urządzone pokoje wyposażone w prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Jordanii? W Ammanie wybierzcie zakwaterowanie w luksusowym 5* hotelu Thousand Nights.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 52 PLN/doba

Chcecie zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu – na przykład na Sardynii, gdzie ceny wynajmu poza sezonem są bardzo atrakcyjne!

Foto: Videostudia / Shutterstock
Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Foto: Aleksandra H. Kossowska / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Macie pytania dotyczące swojej przyszłej podróży? Skorzystajcie z wiedzy i doświadczenia naszych forumowiczów.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »